Sayfa 16/31 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonSon
Arama sonucu : 243 madde; 121 - 128 arası.

Konu: Oltaya Takılanlar - SON

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    BASIC bugün 459 TL'ye çıktı
    659 oldu

659 oldu
    MetaStock Veri Aktarımı için de ayrıca 500 TL lisans ücreti istediler, iş iyice zıvanadan çıktı

TL BAZLI DEĞERLENDİRMELER

Hangi senet, hangi periyotta, hangi yüzdelik bant içinde, kaç bardır hareket ediyor? 60 dk’lık periyot ve % 2’lik bant süzgeci şu şekilde oluştu;

Hangi senet, hangi periyotta, hangi yüzdelik bant içinde, kaç bardır hareket ediyor? Seanslık periyot ve % 1’lik bant süzgeci şu şekilde oluştu;

Hangi senet, hangi periyotta, hangi yüzdelik bant içinde, kaç bardır hareket ediyor? Günlük periyot ve % 2’lik bant süzgeci şu şekilde oluştu;

Hangi senet, hangi periyotta, hangi yüzdelik bant içinde, kaç bardır hareket ediyor? Haftalık periyot ve % 15’lik bant süzgeci şu şekilde oluştu;

TL BAZLI ŞABLONLARDAN DİKKAT ÇEKENLER

SEANS = PNLSN

USD BAZLI DEĞERLENDİRMELER

Hangi senet, hangi periyotta, hangi yüzdelik bant içinde, kaç bardır hareket ediyor? Günlük periyot ve % 4’lük bant süzgeci şu şekilde oluştu;

Hangi senet, hangi periyotta, hangi yüzdelik bant içinde, kaç bardır hareket ediyor? Haftalık periyot ve % 10’luk bant süzgeci şu şekilde oluştu;

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,774
    MetaStock Veri Aktarımı için de ayrıca 500 TL lisans ücreti istediler, iş iyice zıvanadan çıktı
    Yani MATRİKS GOLD(500 TL) alıp onun üzerine de veri aktarımı için aylık 500 tl daha mı istediler?
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Hem ideal hem de METASTOCK tan veri aktarımı kullanıyordum.

Bugün ideal aldım,aboneliği uzattım(840 tl)...sonra MSDOWLOADERin aboneliğini uzatmak istedim.ama ürün yok

Önceden bilseydim İDEAL yerine MATRİKS alırdım.

Matriks ile İDEAL neredeyse aynı fiyata gelmiş(alınan hizmetlere göre)

MS alışmışım.17 yıldır kullanıyorum.Bu sıralar aktif kullanmasam da kenarda durmasına bana güven veriyordu.
    MSDownloader benim de çok beğendiğim ve yıllardır kullandığım bir programdı. Kaldırılmasındaki amaç nedir bilmiyorum. ForexFX Plus olsun ya da Matriks olsun sadece veri aktarımı için kullanacağım. Yazık ettiler kullanıcılara

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Yani MATRİKS GOLD(500 TL) alıp onun üzerine de veri aktarımı için aylık 500 tl daha mı istediler?
    500 TL MetaStock veri aktarımı için Foreks FX Plus istedi. Matriks Gold zaten otomatik veriyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,774
    500 TL MetaStock veri aktarımı için Foreks FX Plus istedi. Matriks Gold zaten otomatik veriyor.
    Abi o zaman yapacak bir şey yok...Gelecek ay doğru MATRİKS e....

Açıkcası İDEALİN takılmaması ve KEP (kademeli emir iletimi) çok ayrıcalıklıydı...İstemeyerek te olsa matrikse dönmek...
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Vay arkadaş, 659+500 yani...

Orda çalışanların çoğunun ForeksFxPlus'ın Metastock'a veri aktarabildiğinden bile haberleri yoktu.

Orada bir bayan müdür/şef vardı, Dilek Hn. mıydı adını çıkaramadım, onu arayın, bu ikisi bu şekilde MatriksGold'u geçiyor bu hizmet normalde bedavaydı falan diye bi konuşun, belki de işgüzar bir çalışanın zihni sinir fikridir.

ABD'de sanırım, bi aracı kurum çalışanı, pandemide evden çalış demişler, normalde yasak olmasına rağmen bu evden çalışma için Bloomberg terminalini evden de çalışacak şekilde değiştirmişler lisansını...

Neyse, adamın evde beleş Bloomberg terminal, demiş ki bunu ben nasıl paraya çevirebilirim, şu eskiden FTP şeklinde paylaşım vardı, bilgisayarınızı server olarak kullanıyorsunuz, bir programla bir dosyayı paylaşıma açıyorsunuz, eskiden tonla program vardı bununla ilgili neyse, adam evden veri satıyordu, 1 dolara , size IP, port, şifre veriyor, adamın bilgisayara uzaktan erişip, istediğin datayı çekiyorsun. 1000 kişi bağlasa böyle, aylık 1000 dolar

Foreks Matriks kafamızın tasını attırmasın, bi cinnet her şeyi halleder

Sayfa 16/31 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •