Sayfa 16/1000 İlkİlk ... 614151617182666116516 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 121 - 128 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Tamam başganım,senin harf hatasını biliyoruz,emme sen 1 hafta aldıydın istirahat,Reha Bey komple klavyeyi hatalı yazmış galiba....
    Ben gece okuduydum yazilarini klavyesi cok pis takilmisti her yerden sikiyordu gırtlağini
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sıkıyordu gırtlağını
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Pazarcılar, kasaplar isyanda...Haksız rekabet diyorlar maliyetlerle ilgili...Zararına satış yapıp gerçek meslek ve iş yapanlara zarar veriyorlar diye...

4.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    üretim bitmiş demiyorsunda nufus artmıs sana soyle soyleyım meyve agacları senelık olsaydı yıyecek portakal bulamazdık. Durum vaziyet öyle.
    En basit fındıktan basedelim 10 donum yerı olan biri ürününü toplasa satsa masrafları cıkarsa en ıyı ıhtımal 1000 tl zararda oluyor.
    Çifciyi zarar eder duruma getirdiler...Ayrıca her insan çifcilik köylülük yapamaz yaşam biçimidir. Üreten köylüyu yok ettıler resmen
    bu sene 25 dönüm fındıklıkta fındık olmadı.

Masraflar çıktıktan sonra 700 TL kaldı. yazıyla yediyüz TL.

Milyar dolarlık fındık ihracatı yapan türk firmasını italyanlara sattılar.

Dolar kaç katına çıktı yıllardır fındık fiyatı değişmedi. Gerisini siz hesaplayın.

5. 3lira domates 5lira kargo parasi

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6. ilginç bir bilgi vereyim.

Amerikan mısırı diye ekilip bize yedirilen mısırdan bizim bahçeye arkadaş 5 ton koymuş.

Olum napıyorsun tavuklar yer bitirir dedim. Tavuklar bu mısırı bırak yemeği yanından geçmiyor dedi.

Gerçektende yanından bile geçmiyor tavuklar.

Sonuç olarak tavukların yemediği mısırı biz yiyoruz afiyetle.

7. Piyasa fahisesi fed baskani konusmus yine
    Rte düşürüyor bisti fed yok abi ben tam gaz arkanizdayim dio
    Bu fedci zipirlara az bile sopa atmisim yillardir doymadılar borsayi şişirmeye

8. 2001'de Çiller:

''Ankara son komünist devlet görüntüsünde...''
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 16/1000 İlkİlk ... 614151617182666116516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •