Sayfa 16/1032 İlkİlk ... 6141516171826661165161016 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 121 - 128 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. İyi akşamlar değerli ortaklarım.
    Hissenin günlük grafikte baktığımızda 2017nisan ayında satış ağırlıklı çok yüksek hacimli işlem yapıldığını ve ardından yükselişe geçtiğini görüyoruz
    Yine geçtiğimiz hafta yani 2018 Nisa’n ayında bu kez alış ağırlıklı çok yüksek bir hacim görüyoruz
    Bu işlemleri nasıl anlamalıyız ellerinde çok yüklü mal olan Amerikalıların mal boşaltması mı veya girip çıkan farklı büyükler midir uzman görüşlerinizi merak ediyorum
    Saygılar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Bilmiyorum. Umarim papazi birakirlar. BU hisseye olumlu yansiyacak. Ama Hukuk ne karar verecek bilmiyorum.

Belki sonradan karsilikli olarak Her ikisini de salarlar. Tememnim bu yondedir

BOL KAZANCLAR

Duhul
    Mar 2018
    İkamet
    Kaçak Akinonya Şatosu
    Gönderi
    1,478
    teşkürler erik kardeş.

4. Karar zarrab davasında olduğu gibi başka bir tarihe de ötelenebilir.

5.  Alıntı Originally Posted by AxmeT Yazıyı Oku
    Sevgili TH burda senin yorum grafiğin yukarı doğru yeşil yakmış artmış) iyi olmuş darısı bizim hlkb ın tahtasına) Hadi hayırlı olsun Cafe)
    o da olacak, sabırlı olmamız gerekiyor, yakında güzel günleri de göreceğiz
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

6.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Teknik analizciler kusura bakmasınlar ama hissenin kısa vadeli fiyat hareketini tahmin etmenin bu aralar imkansız olduğuna inanıyorum.
    Son on gün yaptıkları; bir anda nedensiz %18 yukarı, hemen ardından hepsini geri alıp daha da inip rekor düzeyde bir düşüş, peşinden %10 üstü bir yükseliş ve yine %5'i aşkın düşüş.
    Bu hareketleri teknik analizle veya başka bir tür analizle bulunabilecek hareketler değil.
    Hissede anlayabildiğim kadarıyla tek bir hakim gücün küçük yatırımcıyı ütmeye çalışması gibi bir durum yok, bunun yerine farklı büyük güçler sürekli savaş halindeler, ceza işini bahane ederek spekülasyon yapıyorlar. Küçük yatırımcının aradan ezilmeden sıyrılabilmesi lazım.
    Orta-uzun vadeli alanların günlük hareketlere bulaşmamaları lazım, teknik analiz yapılacaksa da gün içi uç noktalar yerine birkaç günlük ortalamalar kullanılabilir, belki daha doğru sonuç verir.
    Diğer yandan güniçi oynayanlar için de bu başdöndürücü hareketler bulunmaz nimet
    Hocam çok yerinde yorumlar bunlar, güniçi oynayanlar çok ama çok dikkatli olmalı, borsada asgari 10 yıllık tecrübesi olmayanlarla risk yönetimi tecrübesi olmayanlar ve stoploss uygulamayı bilmeyenler uzak durmalı kısa vadeli al-satlardan
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

7.  Alıntı Originally Posted by blu Yazıyı Oku
    Banka temettuleri az oluyor. Bu ay sonunda verecek 25 kurus.
    Texas'a selamlar

Houston, San Antonio, Dallas, Austin, Fort Worth, hangisindesiniz?

8.  Alıntı Originally Posted by erick_von_manhstein2 Yazıyı Oku
    Bilmiyorum. Umarim papazi birakirlar. BU hisseye olumlu yansiyacak. Ama Hukuk ne karar verecek bilmiyorum.

Belki sonradan karsilikli olarak Her ikisini de salarlar. Tememnim bu yondedir

BOL KAZANCLAR
    Halkbank mevzusu ile OFAC kararı TC için şu anda 1 numaralı öncelik haline geldi çünkü en başta TR bankaları olmak üzere tüm ekonomiyi etkiliyor. Emin ol, Hükümet bu mevzunun bir an önce çözüme kavuşması için var gücüyle çalışıyor ve ABD'ye baskı uyguluyor. Bunlar sonuç verecek diye düşünüyorum.

Sayfa 16/1032 İlkİlk ... 6141516171826661165161016 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •