Sayfa 160/170 İlkİlk ... 60110150158159160161162 ... SonSon
Arama sonucu : 1358 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: AYGAZ - Aygaz A.Ş.

1. Ziraat Yatırım Günlük Hisse Öneri Listesi
    Aygaz A.Ş. (AYGAZ)
    Eis Eczacıbaşı İlaç, Sınai ve Finansal Yatırımlar Sanayi ve Ticaret A.Ş.
    Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş.
    AYGAZ Hissesinin Satış Seviyeleri
    AYGAZ koduyla borsada işlem gören Aygaz A.Ş.’nin hissesi bir önceki işlem gününde 81,05 TL seviyesinden kapanış gerçekleştirdi. AYGAZ hissesinde günlük bazda satış seviyeleri 84,10 TL ile 84,50 TL olarak belirtildi. Ayrıca söz konusu hissede 80,30 TL seviyesi zarar kes olarak verildi.

ECILC Hissesinin Satış Seviyeleri
    ECILC koduyla borsada işlem gören Eis Eczacıbaşı İlaç, Sınai ve Finansal Yatırımlar Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin hissesi bir önceki kapanışını 33,46 TL seviyesinden gerçekleştirdi. ECILC hissesi günlük bazda satış seviyeleri 34,70 TL ile 34,80 TL olarak belirtildi. Ayrıca söz konusu hissede 33,20 TL seviyesi zarar kes olarak verildi.

ULKER Hissesinin Satış Seviyeleri
    ULKER koduyla borsada işlem gören Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş.’nin hissesi bir önceki kapanışını 33,78 TL seviyesinden gerçekleştirdi. ULKER hissesinde günlük bazda satış seviyeleri 35,10 TL ile 35,20 TL olarak belirtildi. Ayrıca söz konusu hissede 33,50 TL seviyesi zarar kes olarak verildi.

Günlük Önerilen Hisseler Tablosu

2. Aygaz için kar tahmini ZiraatYat:464 milyon , işYat: 375 milyon.

3. Acin vanalari bosaltin gazlarinizi yaz kis acin pencereleinizi bedeva aygaz geliyor ahahhahaha
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

4. aygaz tahtasındaki yankilere değil ama koç grubuna ve aygaza güveniyorum..inşallah burdada öpülmeyiz.zamanında koç grubu tahtalarından otokar,izocam,kav orman,döktaş..vs çok kazanmış biri olarak aygazı kendimce 300 e kadar tutacağım..ya nasip bakalım...
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

5. yeni öğrendim...daha önce beni gözde tahtasında öpenler burdaymış..benden el paso isterse 1 milyon olsun..adios muçoz grasyas falan filan inter milan..ahhahahahahahah...kalanlara selam olsun...ben kaçanzi....

Aygaz da neler yapıyorla röyle pis satıyorlar

Arkadaşlar günaydın
    Aygaz bilançosunu nasıl bekliyor sunuz acaba
    Aracı kurumlar zayıf bekliyor gibi yorum yapabilecek bir arkadaş var mıdır

Cuma günü Garan çok baskılar hisseyi

Sayfa 160/170 İlkİlk ... 60110150158159160161162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz