Sayfa 162/1200 İlkİlk ... 621121521601611621631641722122626621162 ... SonSon
Arama sonucu : 9598 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin

Alıntı Originally Posted by Reywal Yazıyı Oku
    2 - 3 ay tuğçelik taşıdım dayanamadım trade yapayım diye çıktım bugün neredeyse tavanı gördü, kısmet değilmiş. Biri Hktas grafiği paylaşmıştı hoşuma gitti yaklaşık 1 aydır da onu taşıyorum bugünün tesellisi oldu. Çelebi için de sabrın karşılığını alırsak Sacro üstada yemek ısmarlayacağım
    Hekts bugun iyi kapadi.

Fincanin tamamladi. Artik zirve kirma kaldi diye dusunuyorum.

Tam projeksiyonuma uygun hareket ediyor.

Alıntı Originally Posted by ersin3609 Yazıyı Oku
    Hocam karel için yorum alabilir miyiz . dün ihale haberi ile 2,97 yapıp sonra 2,60 lara kadar düşürdüler. bugün 2,51 i gösterdiler teknik olarak nereleri takip etmeliyiz ?
    2.45 ve 50 destek konumunda. 2.65 ve 70 gecilip ustunde kalicilik devam ederse yeni trend baslatabilir.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

2.  Alıntı Originally Posted by hasakkaya Yazıyı Oku
    Arkadaşlar Halkbank genel mudur yardımcısı Zarrabı davasından dolayı bu akşam ABD de tutuklanmış bunun hisseye etkisi ne olurki
    bugün ki çıkış demek feyk miş mal çaktılar vaybe dedirtmek için atlayanlar korkanlar haberden sonra paçaları tutuşsun satışa geçsinde bahane ile gap dolar bide lot dolar eh çarpılan da olur vs senaryom bu ytd
    bilmeden yazma düşünmeden konuşma.......

Alıntı Originally Posted by mojetbit34 Yazıyı Oku
    bugün ki çıkış demek feyk miş mal çaktılar vaybe dedirtmek için atlayanlar korkanlar haberden sonra paçaları tutuşsun satışa geçsinde bahane ile gap dolar bide lot dolar eh çarpılan da olur vs senaryom bu ytd
    Bisey olmaz kedidir kedi )

Halk bugun costuydu yarin duser iste.

Diger kagitlarda 3 4 kademe saticili acilir sonra yola devam.

)
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

Ben artik uce bese bakmiyom.

Deli altin vuruslar var kagitlarda onlara odaklandim.

20 30 kademe kesmayor )

Direk duble triple istiyoz artik. ))

5. Endeks hakkında ne düşünüyorsunuz sayın Sacrosanct .

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Bisey olmaz kedidir kedi )

Halk bugun costuydu yarin duser iste.

Diger kagitlarda 3 4 kademe saticili acilir sonra yola devam.

)
    bende ele diom 3-5 takılmamak ilazım benim dümenci verdi bugün illa çarp beni dio yarın
    bilmeden yazma düşünmeden konuşma.......

Alıntı Originally Posted by kaptan42 Yazıyı Oku
    Endeks hakkında ne düşünüyorsunuz sayın Sacrosanct .

89.300'lerin latına gelmediği sürece bence sıkıntı yok.

Çok takılmayın endekse. mesela düne göre dolarda bugün 2 lira yukarda idi ama endeks hem artı açtı hemde doları almalarına rağmen satış bile gelmedi. yarında bugüne göre 3 lira yukarda dolar yani satış gelmeyebilir.

Kağıt bazlı bakmak lazım ben artık endeksin sadece artımı eksimi olduğuna bakıyorum :D

Eğer endeksi verdikçe verirlerse durup bi noluyoz demek lazım onun haricinde endekse bakmaya bile gerek yok bana göre :D

8. Tşkr ler ustacm. Sadece yukarı düşünceniz devam ediyor mu diye öğrenmek istedim . Seçim sonrası ortalık durulduktan sonra 100bin inancım benimde var .

Sayfa 162/1200 İlkİlk ... 621121521601611621631641722122626621162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •