Sayfa 162/364 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262 ... SonSon
Arama sonucu : 2906 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1. bu yönetim halıyı kapatma yolları arıyor işçilerin eylemi yalnızca göstermelik imar onaylansaydı diyorlar biz işçi çıkarmıyacaktık diyorlar yakında başlarlar banka borçlarını ödeyemiyoruz diye mart nisan ötelenmiş banka borçları başlıyor yönetimdeki arkadaslar bir birlerine kazık atma peşindeler yatrım tavsiyesi degildir kendi görüşlerimdir

2. yakında batıyoruz iflas ediyoruz haberleri çıkmaya başlar bunlar çok becerksiz ler şirkete yurtdışından bir ortak almadılar veya bunlara akılveren varsa bunları çaktırmadan batırmaya zordurumda bırakmaya çalışıp şirketi bunların elinden almaya çalısıyor yatrım tavsiyesi degildir

3.  Alıntı Originally Posted by oblakbulut Yazıyı Oku
    yakında batıyoruz iflas ediyoruz haberleri çıkmaya başlar bunlar çok becerksiz ler şirkete yurtdışından bir ortak almadılar veya bunlara akılveren varsa bunları çaktırmadan batırmaya zordurumda bırakmaya çalışıp şirketi bunların elinden almaya çalısıyor yatrım tavsiyesi degildir
    Zaten kağıt 30 un altına düştü. İnş birileri bu OÇ larından alır bu firmayı

4. Eşleşmede 29 a 35.000 sattı. 29 da kırılacak gibi. param olsa ortalama 50 kuruş gibi tüm şirketi alıp bu oç larını kapının önüne koyardım

5. 27 kuruş oldu. Rabbim ıslahınız mümkünse sizi ıslah etsin. Değilse de tez zamanda ....

6. ekranımı 3 aylığına kapatıyorum. Bu nasıl kağıt ya. 0,28 te 102.000 lot satış var. Adam 5 lot alıyor. sonra iptal ediyor. Sanırım bu OÇ ları herkesin sinirini bozdu.

İmkanı olan varsa zengin çevresi varsa söylesin.Bu oç ları arsaya satmadan önce birileri belki kağıdı toplayıp genel kurulda bu OÇ larını kapı önüne koyarlar

7.  Alıntı Originally Posted by serkankacar1980 Yazıyı Oku
    ekranımı 3 aylığına kapatıyorum. Bu nasıl kağıt ya. 0,28 te 102.000 lot satış var. Adam 5 lot alıyor. sonra iptal ediyor. Sanırım bu OÇ ları herkesin sinirini bozdu.

İmkanı olan varsa zengin çevresi varsa söylesin.Bu oç ları arsaya satmadan önce birileri belki kağıdı toplayıp genel kurulda bu OÇ larını kapı önüne koyarlar
    yorum bile yapmamak lazım ..adamların ne halt ettigi belli deyil ..takaslarda bu hafta ...deniz... ıcby turkeye... 2,8 milyon lot devretti..ne karşılıgında devrettiler bir tek açıklama yapmıyo...cefakstan bi takas dagılımı isteyelim bakalım neler olmuş ..ytd

8. Brko Borsadan kendi isteği ile ayrılacak ayrılırken çağrı fiyatı ne olur bilen varmı...
    böle bi yazı paylaşılıyo başka sayfalarda ..keşke böle olsa ve böle olursa kaçtan çagrı yapar hakkatten önemli bi tartişma konusu ...ytd

Sayfa 162/364 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •