Sayfa 164/1000 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264664 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 1,305 - 1,312 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

İster yapsınlar ister yapmasınlar,değilmi ki haftasonu bu bizim en önemli projemiz falan dendi,ve bu lafta reisin haberi olmadan edilemez,niyet belli oldu,oradaki alınan araziler ortada kalmasın diye düşünülüyor yani.Yani ben her fırsattan altına geçmeliyim demektir.Benim kitapta böyle yazıyor)))))))

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    "12 Ekim’de yapılacak olan Brunson davası öncesinde bir gelişme söz konusu. Brunson hakkındaki adli kontrolün kaldırılması için yapılan başvuru üst mahkeme tarafından da reddedilmişti. Brunson’ın avukatı İsmail Cem Halavurt, Anayasa Mahkemesi’ne bireysel başvuruda bulunabilmek için mahkemenin gerekçeli kararını bekliyordu. Halavurt’la görüştüm. Gerekçeli karar tebliğ edilmiş. Brunson’ın avukatı 10 gün içinde Anayasa Mahkemesi’ne bireysel başvuruda bulunacak. Başvuruda Mehmet Altan kararındaki yöntemin izleneceğini daha önce paylaşmıştım.

AYM’den bir şey çıkar mı, yoksa uzar mı orasını bilmem ama 12 Ekim’de mahkemeden bir karar çıkması bekleniyor. Önemli olan çıkacak kararın krizin çözümüne hizmet edip etmeyeceği olacak."

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/...lisme-40959473

12 Ekime epey var daha...

3. Enpara da USD alış 6,3850 satış 6,3050 normal mi bu kadar marj?
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

4.  Alıntı Originally Posted by ryland Yazıyı Oku
    ben kanal istanbulu artık destekliyorum

şu rezillikten sonra https://www.sabah.com.tr/yazarlar/ar...-sabotaj-denir

helak olmayı hakediyoruz...
    al birini vur ötekine HEPSİ AYNI !

Alıntı Originally Posted by ryland Yazıyı Oku
    ben kanal istanbulu artık destekliyorum

şu rezillikten sonra https://www.sabah.com.tr/yazarlar/ar...-sabotaj-denir

helak olmayı hakediyoruz...
    engin ardıç iğrenç adam kaleminden gene pislik damlamış
    500 kişi öldü diyorlar, dört yılda ölen 27 kişi, buna şantiye yolunda trafik kazaları da dahil.
    Hiçkimse "işçi hakları" falan diye cak cuk etmesin.
    Bu eylem "solculuk" değildir.
    Buna "sabotaj" denir.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by Yenice Yazıyı Oku
    Bu kriz ortamında Bankaların Kanal İstanbula büyük bir kredi vermeyeceğinden proje hayal ile kalır...
    Onun zaten olamayacağı belli de..

Ben esas IMF gelirse sosyal yardımlar adı altında seçmene giden paralara ne olacağını düşünüyorum..

Başkanım nasıl ama, büyük resmi görmüşmüyüm..

7. Şu kanal istanbul'u yapsalar da sabah akşam turlasak....oooohhh..mis gibin....ordan çıkar osmangazi köprüsünden de geçeriz...!! Bekle bizi canakkaleeee.......vın vın vıııınnnnn...

Sayfa 164/1000 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •