Sayfa 164/335 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264 ... SonSon
Arama sonucu : 2675 madde; 1,305 - 1,312 arası.

Konu: BSOKE - Batısöke çimento

1. 2016 ilk çeyrek faaliyet raporunda hissesi görünmüyor .2016 tüm sene faaliyet raporunda hissesi görünüyor yani 2016 ikinci yarıda almış olma ihtimali yüksek ayrıca 2017 faaliyet raporundada ve yatırım merkezlerinin ortaklık yapılarındada görünüyor ,1 yılda hisse satacak yada yatırım finansmanı için bedelli yapılması esnasında hisse satacak biri değil bildiğim kadarıyla ..siz
    nerden duydunuz bunu ? bir kap açıklaması var mı ?sonuçta yüzde 10 çok yüksek bi rakam ..

2. Sayın kebir, bedellinin hemen öncesi Tarman'ın payını sattığı bu forumda yazılmıştı. Hatta bir kaç kez burada da yazılmıştı. Önce yarısını sonra tamamını sattı diye. Bedelliye para koymamak için böyle yaptığını yazan üyeler de olmuştu. Sayın Milagras bununla ilişkin bir de görsel paylaşmıştı diye anımsıyorum. Fakat az önce KAP'ı incelediğimde şirket paylarında Tarman'ın %9.6'sının hala durduğunu gördüm. Buna göre ya sayfa güncel değil ya da Tarman mallarını geri koydu.

Alıntı Originally Posted by AliSamiYen Yazıyı Oku
    Sayın kebir, bedellinin hemen öncesi Tarman'ın payını sattığı bu forumda yazılmıştı. Hatta bir kaç kez burada da yazılmıştı. Önce yarısını sonra tamamını sattı diye. Bedelliye para koymamak için böyle yaptığını yazan üyeler de olmuştu. Sayın Milagras bununla ilişkin bir de görsel paylaşmıştı diye anımsıyorum. Fakat az önce KAP'ı incelediğimde şirket paylarında Tarman'ın %9.6'sının hala durduğunu gördüm. Buna göre ya sayfa güncel değil ya da Tarman mallarını geri koydu.
    Bedelli sürecinde gorunmedi lakin tarmanin ortaklık oranında bir değişme yok...

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR

4. Bakalım ABD idlib nasıl etkileyecek.dolar altın fırladı.ins hissemiz aşağı salmaz çok fazla

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bu gün malumunuz sıkıntılı bir gün... Böyle bir günde satış yapılmaz panik yapmayın arkadaşlar...

6. Eşleşme şu an için 1.49

7. Açılış alış 1.35 satış 1.45 olarak yansıdı. Sn Ephesus'un da dediği gibi sakın panik işlem yapmayın. En tehlikeli şey şu günlerde panik.

8. Çok saldı ama toparlanacağını düşünüyorum. Borsa böyle ihtiyacın olmayan para ile alırsan sıkıntı yok. Bugün azda olsa takviye yaptık biraz daha.

Sayfa 164/335 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •