Sayfa 167/276 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267 ... SonSon
Arama sonucu : 2202 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by bulutafeg Yazıyı Oku
    Kimse yazmadan ben yazayım. Lanet olsun böyle kağıda, nasıl bir şirket bu , yuh. Bütün hisseler çıkarken, bu düşüyor.
    Düşerken de düşüyor.

5 yılda 45 kat gitmiş. Yazıklar olsun !!!!!!!!
    Belki bir 45 kat daha gider 5 yılda bekleyelim 😂
    ''Kıtmir bir köpekti.Ashab-ı Kehf'in köpeği.Ama cennete gitti.
    Kim olduğun kadar kimlerle olduğun da önemli.'' NFK

2. Herkese merhaba
    Pazartesi şirket uzmanlarına falan bi sunum var galiba, bu minvalde yazı okumuştum geçenlerde. Pazartesi kaç gibi olur toplantı saatini bilen var mı? Teşekkürler şimdiden

3. Eglenceniz bol olsun arkadaşlar, bir rahatsizlik var ise ben yazarken bunu belirtmeniz daha iyi olurdu. Ayrıca ben aldığım ve sattığım zamanı belirttim ve zararına sattigimi yazdım. İroni yapacaksanız bunu başkası üzerinden ya da özelden yapin, zira yakışıksız durmuş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,328
     Alıntı Originally Posted by paracelsus Yazıyı Oku
    Eglenceniz bol olsun arkadaşlar, bir rahatsizlik var ise ben yazarken bunu belirtmeniz daha iyi olurdu. Ayrıca ben aldığım ve sattığım zamanı belirttim ve zararına sattigimi yazdım. İroni yapacaksanız bunu başkası üzerinden ya da özelden yapin, zira yakışıksız durmuş.
    sn paracelsus,
    ben kendi adıma eğlenmekte değilim... zaman zaman takılmak gerekir ama sizinle ilgili bir olay değil benim yazdığım. eğlenmek arada rahatlamak gerek. yoksa kimsenin hisseden zararına çıkması beni sevindirmez. sizinle ilgili daha önce belirtmiştim ve siz bu şekilde rahatladığınızı ifade etmiştiniz. ben sadece sinirlerinizin bozulmasına üzülürüm...
    gene de benim yüzümden böyle bir düşünceye girdiyseniz kendi adıma özür diliyorum

5.  Alıntı Originally Posted by ACEMİ BORSACI Yazıyı Oku
    Belki bir 45 kat daha gider 5 yılda bekleyelim 😂
    Bu mesajım size değildi paracelsus alindiysaniz kusura bakmayin ,kimse ile eğlenmek için yatırım yapmam ben ki ben de hemen hemen sizle aynı fiyattan girmisimdir yeni kara geçtim.Sadece arkadaş öyle yazınca ben de uzun yatırım yaptığım için o şekilde kendimi mutlu etmek için yazdım, bol kazançlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,328
     Alıntı Originally Posted by ACEMİ BORSACI Yazıyı Oku
    Bu mesajım size değildi paracelsus alindiysaniz kusura bakmayin ,kimse ile eğlenmek için yatırım yapmam ben ki ben de hemen hemen sizle aynı fiyattan girmisimdir yeni kara geçtim.Sadece arkadaş öyle yazınca ben de uzun yatırım yaptığım için o şekilde kendimi mutlu etmek için yazdım, bol kazançlar.
    şimdi benim hesabıma göre pek mümkün değil...
    ALARK kaç plakada elan sandıklıdan yola çıkmışsa da Afyonu bitiremedi henüz ( 3.80)
    ben kaç plakaya cepte keklik olarak bakmaktayım Balıkesir
    olması gereken fiyat ,se Uludağ yaylaları ki bu da 16 etmekte

yani 45 kat değil de 4,5 kat olası görünüyor...ama önümüzde bir enerji patlaması daha olup gıdalar da mükemmel olur ise 5-7 kat diyelim...öyle bir durum olacak olsa hisse başı 170 amerikan doları yapar ki bende o kadar kalmayacaktır muhtemelen... tutsam da kafayı yedirir o kadar para

7. Umarım kat be kat fazlasını kazanırsınız arkadaşlar alark'tan. Belki ileride burada veya başka bir başlıkta tekrar karşılaşırız. Sağlıklı ve bol kazançlı günler dilerim.

8.  Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    şimdi benim hesabıma göre pek mümkün değil...
    ALARK kaç plakada elan sandıklıdan yola çıkmışsa da Afyonu bitiremedi henüz ( 3.80)
    ben kaç plakaya cepte keklik olarak bakmaktayım Balıkesir
    olması gereken fiyat ,se Uludağ yaylaları ki bu da 16 etmekte

yani 45 kat değil de 4,5 kat olası görünüyor...ama önümüzde bir enerji patlaması daha olup gıdalar da mükemmel olur ise 5-7 kat diyelim...öyle bir durum olacak olsa hisse başı 170 amerikan doları yapar ki bende o kadar kalmayacaktır muhtemelen... tutsam da kafayı yedirir o kadar para
    Ona da razıyım sn tovbekar, temettü verirse onu alırız , bir de bedelsiz verir belki üstüne bir tur daha döneriz belki.Benimkisi hayal lakin gerçek olmaması için bir engel de yok.Bekleyelim ve görelim.

Sayfa 167/276 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •