Sayfa 167/672 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267667 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1. Benim gordugum kadariyla bu hissede agirlikli olarak yabanci emeklilik fonlari var. Spekulatif hareket zor cunku zaten yatirimcisi temettu icin burada, yillik %7-8 temettu yabanci icin bulunmaz nimet ama yerli icin kaynak maliyetini karsilamiyor. Harekete gecirebilecek gruplar da bence yuklu yabanci satisindan korkuyor cunku asiri fiyat hareketi olmasi durumunda emeklilik fonlarinin yatirim portfoyunden cikarilma riski var.
    Sonuc olarak emeklilik fonlari burada pozisyon azaltmadan girmek anlamsiz. Risksiz hisse ama yerli icin getiri potansiyeli benzerlerine gore dusuk.
    Gayrimenkul almak yerine dusunulebilecek bir alternatif olarak goruyorum. Hem duzenli getiri hem dusuk risk hem de likiditesi daha fazla.

2.  Alıntı Originally Posted by alisutcu Yazıyı Oku
    Benim gordugum kadariyla bu hissede agirlikli olarak yabanci emeklilik fonlari var. Spekulatif hareket zor cunku zaten yatirimcisi temettu icin burada, yillik %7-8 temettu yabanci icin bulunmaz nimet ama yerli icin kaynak maliyetini karsilamiyor. Harekete gecirebilecek gruplar da bence yuklu yabanci satisindan korkuyor cunku asiri fiyat hareketi olmasi durumunda emeklilik fonlarinin yatirim portfoyunden cikarilma riski var.
    Sonuc olarak emeklilik fonlari burada pozisyon azaltmadan girmek anlamsiz. Risksiz hisse ama yerli icin getiri potansiyeli benzerlerine gore dusuk.
    Gayrimenkul almak yerine dusunulebilecek bir alternatif olarak goruyorum. Hem duzenli getiri hem dusuk risk hem de likiditesi daha fazla.
    Ev alma ISGYO al şeklinde yorum güzelmiş
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

3.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Ev alma ISGYO al şeklinde yorum güzelmiş
    Ev almak da yalan artık

4. 2014-2015 grafiklerine bakın hep bu aylar da durgun 10. aydan itibaren yükseliş trendine girmiş. Şuan da 2016 grafiklerinin aynısını takip ediyor gibiyiz 10 ve 11. ay da yükseliş bekleyebiliriz, temettü için gelişler olabilir.

5. Lan ne alemsin İŞGYO MOKU
    Endeks yükselir sen düşersin
    Endeks düşer sen düşersin
    Endeks stabil durur sen düşersin YADA yerinde sayarsın
    Ne alemsin ne moksun
    Bugün itibarı İLE paramın hepsini işbankasından yatırıma mallarına kira sertifikası na yatırırdım by

6. 1.42 den alıyorlar.... hayra mı yoralım?

7.  Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    1.42 den alıyorlar.... hayra mı yoralım?
    yatsıya kadar sürer.

8.  Alıntı Originally Posted by Zamekci Yazıyı Oku
    yatsıya kadar sürer.
    Yatsı bile uzun bunun için

Sayfa 167/672 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267667 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz