Sayfa 168/388 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon
Arama sonucu : 3098 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Yıl sonunda net kiralama karı 200 milyonu bulabilir.
    Kiralama geliri demiyorum "kiralama karı"

2019/12 karı da 200 milyonu aşacaktır.

0.76 komik bir fiyat

2.  Alıntı Originally Posted by salimyuna Yazıyı Oku
    teşekkürler yaa, iki süper arkadaş geldi, rygo tahtasında çok güzel bizleri aydınlatıyorlar.Az daha yarın 0,80 aşacak diye yüklü alım yapacaktım ki,, uyarıyı gördüm ve vazgeçtim.Yıllardır bilgi sahibi değilmişiz..Şimdi ben 2010 da hisse aldım, 2019 da porsche alırım diye, alamadım üstelik maliyetlerimde görülmedik derece dipler.
    Şimdi ömrüm yeterse çocuklar için 30-40 daire almayı düşünüyorum.. eee bende çuval dolusu hisse var ve beklemedeyim..
    yıllardır hissedesin kaldıramamışsın bak nasıl kaldırdılar , kaldıramazsan kaldırırlar gülüm şarkısını bilir misiniz, hah aynen ondan
    Ulan heriflere insan gibi yazıyoruz tescilli ler basta avni nin badeledigi gundwane ve saz arkadaşı beni tii ye aliyor opuldunuz

3.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Bu açıklamalarınla bir aydınlanma yaşadım..
    Çok derin bir analiz..
    Üzerinde düşünmek lazım
    seni ayrıca aşağıya kasimpasaya kadar yolcu ediyorum gundi

4. keşke bu günlere gelene kadar hep aydınlatsaydınız.Neden şimdi açtınız aydınlığı.
    Bir bahar akşamı rastladım size
    Sevinçli bir telaş içindeydiniz
    Derinden bakınca gözlerinize
    Neden başınızı öne eğdiniz

İçimde uyanan eski bir arzu
    Dedi ki yıllardır aradığın bu
    Şimdi soruyorum büküp boynumu ah
    Daha önceleri neredeydiniz

Erdoğan' ın konuşması ile tetiklenen "normal bir kar realizasyonu yaşanıyor endekste"
    94 500 destek.
    ABD faiz indirimi beklentisi varken bu seviye ve altındaki her endeks seviyesi bence alım fırsatı
    99 000 beklentim devam ediyor.

6.  Alıntı Originally Posted by salimyuna Yazıyı Oku
    keşke bu günlere gelene kadar hep aydınlatsaydınız.Neden şimdi açtınız aydınlığı.
    Bir bahar akşamı rastladım size
    Sevinçli bir telaş içindeydiniz
    Derinden bakınca gözlerinize
    Neden başınızı öne eğdiniz

İçimde uyanan eski bir arzu
    Dedi ki yıllardır aradığın bu
    Şimdi soruyorum büküp boynumu ah
    Daha önceleri neredeydiniz
    yağdı yağmur çaktı şimşek
    Sen de mi şair oldun be e.oğlu . Sşek

Sen gundiyle takıl onu avni badelemis
    Senin bu üslubunla avni ve gundi birlikte takılırsınız ,yakışırsınız .
    hahahaha
    opuldunuz derken sen anlamışsındır diye bu sefer parantez açmadım ama yine de acikliyim 7 (yedi) bilir misin hem rakam hem yazıyla
    7 (yedi ) silsileniz ( sulaleniz)ile birlikte opuldunuz
    Selametle hadi canım

7. Desidero74
    Buraya yakışmayan davranışlarda bulunman, senin seviye göstergenin ne olduğunu gayet güzel gösterdi.Aynı üslupla cevap vermek gerekir ama...
    dedim ya..
    Bize ve burada yıllardır bulunan kaliteli yorumcu arkadaşlarıma da saygısızlık olur.Burada gaza gelerek bir iki cahilin yorumuyla hisse alıp satacak adam bulamazsınız. Sen ve arkadaşın bu güzel yorum ve analizlerinizi mynet finansta yapabilirsiniz.Yakışacağından hiç şüphem yok.Kötü söz sahibine yakışır..

8.  Alıntı Originally Posted by salimyuna Yazıyı Oku
    Desidero74
    Buraya yakışmayan davranışlarda bulunman, senin seviye göstergenin ne olduğunu gayet güzel gösterdi.Aynı üslupla cevap vermek gerekir ama...
    dedim ya..
    Bize ve burada yıllardır bulunan kaliteli yorumcu arkadaşlarıma da saygısızlık olur.Burada gaza gelerek bir iki cahilin yorumuyla hisse alıp satacak adam bulamazsınız. Sen ve arkadaşın bu güzel yorum ve analizlerinizi mynet finansta yapabilirsiniz.Yakışacağından hiç şüphem yok.Kötü söz sahibine yakışır..
    rica ederim , eğer bir kasıt içeren sözünüz yoksa üstünüze alınmayın o zaman sizi tenzih ederim ancak asla ve asla, katiyen ben al sat yorumu yapmam , amma velakin teşbihte hata olmaz , ayrıca ben ve arkadaşım yok ben varım diğer herkes kendinden mesul , tanismiyoruz ,fikrimin uyduğu herkese katılıyorum derim bu paranoyak yaşlılık sendromuyla herkes grup halinde bizi duduklemeye geldi yorumu yanlış bilmem anlatabildim mi , burada pinekleyip naftalin kokacaginiza biraz fresh air geldi buraya sayemde hahahaha saygılar

Sayfa 168/388 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •