Sayfa 168/359 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon
Arama sonucu : 2868 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: DZGYO Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Cikipta demezki SPK hey ne oluyorda düşüyorsun, okadar haber yayınla değerlendirme yaptır anlaşma yap yatırım yap satış haberin olsun sonra 2, 98 e düş sizde değil size yatırım yapan da salaklık adı herifler

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Muğla projesi açık değil,sadece arsa değeri verilmiş ,proje bittiğinde arsa payı dışında ne kadar kar beklendiği raporlanmamis burdan da en az 50 trilyon kar payı dusmezmi,

3.  Alıntı Originally Posted by hikmet52 Yazıyı Oku
    Muğla projesi açık değil,sadece arsa değeri verilmiş ,proje bittiğinde arsa payı dışında ne kadar kar beklendiği raporlanmamis burdan da en az 50 trilyon kar payı dusmezmi,
    İsterse 1 mio kar gelsin adam bırakmıyor kağıdı.

4. Allah cezasını versin ne, idgyo kadar olamadın, kimse kalmadı heralde ozaman hareket yakındır demek.

5. bunlar araplarla anlaşamadimi ne yapti. dunki gayrimenkul satisi nedir. bu aşamalarda genelde satis alis hic bir aktivite olmaz ama. hala bekliyoruz asil satis haber ini.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by manyax Yazıyı Oku
    bunlar araplarla anlaşamadimi ne yapti. dunki gayrimenkul satisi nedir. bu aşamalarda genelde satis alis hic bir aktivite olmaz ama. hala bekliyoruz asil satis haber ini.

Bence tam ortamı ky mal boşalttı iyice alttan fitil ateslenecek ben ay sonuna kalmaz diye düşünüyorum. İnşallah yanilmam

7. yok hani degerleme asamalari yapilir falan bundan sonra satis islemi olumlu yada olumduz sonuclanana kadar sirkette gayrimenkul satisi falan olmamali diye düşünüyorum..

8. Dzgyo satışı hiç fiyatlamadı bence satıştan sonra en çok dzgyo gidecek diye düşünüyorum

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 168/359 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •