Sayfa 169/485 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1. Tartışmaları uzatmaya gerek yok link kar payı dağıtır mı ? geçen senelerdeki durum nedir? ben geçmişte bu hissede bulunduğum yıllarda hiç kar payı almadım diye hatırlıyorum geçen üç beş sene deki durumu bilen varsa bilgi verirse sevinirim.

2. bir de daha önceki yazımda 2004 - 2007 arası link teydim demişim. 2010 mart a kadar taşıdığımı anladım geçmiş grafiğe baktığımda. ordaki büyük yükselişin yarısında satmıştım çünkü.

Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Tartışmaları uzatmaya gerek yok link kar payı dağıtır mı ? geçen senelerdeki durum nedir? ben geçmişte bu hissede bulunduğum yıllarda hiç kar payı almadım diye hatırlıyorum geçen üç beş sene deki durumu bilen varsa bilgi verirse sevinirim.
    Temettusu yok bunun. Halka arz oldugu sene vermisti bir.

Bakalim belki simdi kazanmaya devam ettikce dagitir.

4. Piyasa değeri 25 milyon dolar dan
    17 milyon dolar a düştü.Bu patronunun derdi ney benim elimdeki 9 bin lot ise
    5 milyon dolar a düşse satmam haberleri yok galiba bu Angus larin

5. tehlikeli yerlerde geziniyor satıcı çok az fakat hacim ve alıcıda çok az küçük lotla geri geliyor.Bekliyoruz beklenilen yere gelirse alırız.

6. arkadaşlar şatış ile ilgili şirketle görüşen var mı aramızda ?

YTD

teknik konuşursak; buralar kritik,buralardan tepki gelmeli...
    tekniği sallarsak; bu tür haber beklenen hisselerde ky iyice sinir harbi yaşıyor ve sonra beklenen iyi haber de pek gelmiyor, this is bist çünkü...

eğer buralardan teknik çalışmazsa ben de durmam buralarda...stop candır derler ve eğer bu böyle salına salına gidiyorsa kötü haberin ipucu olabilir...

iyi haber gelecekse genelde yükseltirler ve ky almaya tırsar, haber gelince biraz daha yükseltirler ve tam yüksekten ky nin eline verirler...çünkü ky haber geldi bu daha da gider der ama gerçekler böyle değildir, ky nin eline boşaltır spek malı...sonra da sonuç belli.....

bunlar sesli düşüncelerim herkes de düşünsün, kesinlikle ytd...

8. Iki sik var.
    Ya satis olmayacak, bu yuzden cikabildigini cikti ve artik fiyati salmaya basladi. Bir nevi operasyonun sonuna yaklasildi. Kotu haber yakindir.
    Ya da topluyabilecegi kadarini topladi, artik bundan sonra asagi salarak, (belki bir daha yukari asagida yapabilir) umudunu kesen kucuk yatirimcilarin da malini almak olabilir. Cunku kotu haber gelecek gibi gosterip son silkeleme yapiliyor olabilir.. Zaten kucuk yatirimci genelde fiyat surekli dusuyorsa satar. Bunu kullaniyor olabilirler.

Saygilar, bol kazanclar! YTD.

Sayfa 169/485 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •