Sayfa 169/189 İlkİlk ... 69119159167168169170171179 ... SonSon
Arama sonucu : 1510 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma

1. Arkadaşlar selam; tek satırlık robot kodu kullanıyorum,dün vade sonu poz.lar kapanmış.bugün poz. yok.manuel olarak mı girmem gerekiyordu?zaten yukarı gidince giremedimde.sonra filan derken piyasa kaçtı gitti sinir oldum.otomatik vade geçişi için açık kod mu gerekiyor?tek satırlık kodda otomatik olduğunu zannediyordum......bilenler yanıtlarsa sevinirim.....

2.  Alıntı Originally Posted by murattan Yazıyı Oku
    Arkadaşlar selam; tek satırlık robot kodu kullanıyorum,dün vade sonu poz.lar kapanmış.bugün poz. yok.manuel olarak mı girmem gerekiyordu?zaten yukarı gidince giremedimde.sonra filan derken piyasa kaçtı gitti sinir oldum.otomatik vade geçişi için açık kod mu gerekiyor?tek satırlık kodda otomatik olduğunu zannediyordum......bilenler yanıtlarsa sevinirim.....
    Tek satırlık kullanmıyorum o nedenle emin olmamakla birlikte tahminim,

Sembol grafik VIP'VIP-X030 kullanıyorsanız ve Sembol emir için aktif vade kullanıyor olsanız bile dün sistem longta kalmışsa bugun tekrar long açmaz Poz kontrol longta kaldıgı için kendini long olarak görmüştür, vade geçişlerinde durumu ve pozisyonu kontrol etmekte ve pozları senkronize etmekte fayda var.

3.  Alıntı Originally Posted by NUTCRACKER Yazıyı Oku
    Tek satırlık kullanmıyorum o nedenle emin olmamakla birlikte tahminim,

Sembol grafik VIP'VIP-X030 kullanıyorsanız ve Sembol emir için aktif vade kullanıyor olsanız bile dün sistem longta kalmışsa bugun tekrar long açmaz Poz kontrol longta kaldıgı için kendini long olarak görmüştür, vade geçişlerinde durumu ve pozisyonu kontrol etmekte ve pozları senkronize etmekte fayda var.
    Cevabıız için teşekkür ederim.ama dün poz.ları kapadı diyelim.Bugün ilk anda benim hiç poz. görünmüyor.aktif vade kullandığım için poz sıfır iken long gördüğü için long açması gerekmezmiydi?hiç hareket olmadı piyasada koptu gitti...

4.  Alıntı Originally Posted by murattan Yazıyı Oku
    Cevabıız için teşekkür ederim.ama dün poz.ları kapadı diyelim.Bugün ilk anda benim hiç poz. görünmüyor.aktif vade kullandığım için poz sıfır iken long gördüğü için long açması gerekmezmiydi?hiç hareket olmadı piyasada koptu gitti...
    pozları robotmu kapadı uzlaşmaya mı gitti ben uzlaşmada kapandı diye anlamıştım..

5.  Alıntı Originally Posted by murattan Yazıyı Oku
    Arkadaşlar selam; tek satırlık robot kodu kullanıyorum,dün vade sonu poz.lar kapanmış.bugün poz. yok.manuel olarak mı girmem gerekiyordu?zaten yukarı gidince giremedimde.sonra filan derken piyasa kaçtı gitti sinir oldum.otomatik vade geçişi için açık kod mu gerekiyor?tek satırlık kodda otomatik olduğunu zannediyordum......bilenler yanıtlarsa sevinirim.....
    Ayni soruyu bende robot bolumunden sormustum ama yapmayi beceremedim, bende yukselisi kacirdim.
    Birde gecenki saglam yukseliste 6 ay doldugu icin sifre degismis bi firsatta ordan gitti.
    Geriye yedigim puanlar kaldi.

GT-I9190 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Buradaki yorumlarım ve tavsiyelerim kişisel görüşüme dayanmaktadır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadeniz
    Gönderi
    179
    Arkadaşlar tek satırlık kod gece kapanır ertesi gün yeni aktif kontratı açar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadeniz
    Gönderi
    179
    Sizinki açılmadıysa kodla alakalı değil başka bir problem vardır

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Ön tarafta olan okunacak senbol "VIP'VIP-X030" ikincisi emir gönderilecek senbol dikkat edin parantez icinde degil sistem.viopaktifkontrat robotta karakter hatasi kotu sonuclar dogurur buyuk kucuk harflerede dikkat edin ne olur ne olmaz, kullanacaginiz robotlari test edin mesela sanalda pozisyon kontrolde elle pozisyonunuzu silin kendisi direk tekrar hemen pozisyon acmali

Bu sekilde yazarsaniz yeni vadeyi acilista hemen tanir ve emir gonderip pozisyon acar , eski vadeyle alakasi olmaz

Sayfa 169/189 İlkİlk ... 69119159167168169170171179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •