Sayfa 17/1527 İlkİlk ... 7151617181927671175171017 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 129 - 136 arası.

Konu: Ortaya Karışık

2. Tmsf royal i satisa cikarticakmis yakinda 2 gundur tavan..darisi bu danalarin basina

M.K.A.

Alıntı Originally Posted by coming_soon Yazıyı Oku
    insanın midesini bulandırıyor şu hareketler. Hala oyun peşindeler. Ya çıkar ya düşür.
    Ağacı sallıyor, belki son anda düşen falan olur..

4.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    Ağacı sallıyor, belki son anda düşen falan olur..
    buradaki ky sizin de dediğiniz gibi çok inatçı adamlar bunu anlamadı mı hala

ytd

Saatlik sistem

Günlük sistem:

7.  Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    Kapanış tahminim kozaa 8.05 ipeke 6.37 Şimdiden yazıyorum. Bir kere de tutsun ya

Sent from my iPhone

yanlış hatırlamıyorsam sendin galiba kardeş,geçen yükselişin birinde de totem yapmıştın... marmaya giriyorum çıktığımda şu kadar olsun demiştin sanki... hatta çıkma hiç sen ordan falan denmişti...yokmu görünürde bir marmaray yolculuğu

8.  Alıntı Originally Posted by unal03 Yazıyı Oku
    yanlış hatırlamıyorsam sendin galiba kardeş,geçen yükselişin birinde de totem yapmıştın... marmaya giriyorum çıktığımda şu kadar olsun demiştin sanki... hatta çıkma hiç sen ordan falan denmişti...yokmu görünürde bir marmaray yolculuğu
    Evet bendim. Nereden hatırladın bravo ben bile unutmuştum bir dua ettim 30 kademe yaptı ipeke o günü yüzde 15 kapatmıştı sanırım. karşıda toplantı yok bu ara gidemiyorum araba ile devam. Bir gün sırf totem için girmek lazım aslında

Sent from my iPhone

Sayfa 17/1527 İlkİlk ... 7151617181927671175171017 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •