Sayfa 172/920 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272672 ... SonSon
Arama sonucu : 7354 madde; 1,369 - 1,376 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Enteresan yorumlar bunlar. Beni de hiç yormadı mesela 2 yıldır. Güzel para bıraktı dolar bazında, oldukça memnunum. Maşallah nazar değmesin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,462
     Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Enteresan yorumlar bunlar. Beni de hiç yormadı mesela 2 yıldır. Güzel para bıraktı dolar bazında, oldukça memnunum. Maşallah nazar değmesin
    Doymazlar...
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

3.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Enteresan yorumlar bunlar. Beni de hiç yormadı mesela 2 yıldır. Güzel para bıraktı dolar bazında, oldukça memnunum. Maşallah nazar değmesin
    Sevgili Müzikal senin benim 2-5-10-15-20 yıl bekleyip içtiğimiz çorbayı bunlar 2 gün-hafta-ay içinde içmek istiyorlar. Bizler maraton bunlar 100 metre koşucusu. Mazallah kendileri hiç hata yapmaz bu tiplerin, düzeltme öncesi gidiyor diye dalganın tepesinde atlarlar düzeltme başlayınca forum-sosyal medya ellerine ne geçerse her yerde küfürbazlık mesleklerini icra ederler. Egoları dağları aşmıştır lakin sorsan sen ben böyle gerçekleri suratlarına çarptığımız için en büyük egolu adamlarızdır. Bunların kitabında varsa yoksa şirketler hatalıdır hep. Cüretkarlıkları Froto gibi Türkiyenin meda ı iftiharı- yatırımcıların göz nuru bir şirkete 7/24 dil uzatacak kadar da ileridir.

Şimdi bunları yazdığımız için gelip senden başlar hepimize ağzını bozabilir küfürbaz. Kötü sözün sahibine ait olduğunu bilemeyecek kadar da gafil olduğundan bi haber

Bizlerin yatırım felsefesinin ortak olması hasebiyle ben dahil pek çoğumuzu Dudu nun adamı olmakla yakıştıracak kadar da yatırım kültüründen bi haber nasipsiz saygısız.

Bunlara anladıkları dilden konuşmazsan hadlerini hepten aşarlar.

Çaya devam.
    Az insan çok huzur

4. Kraldan çok kralcı diyecem ama yerini bulmaz. Sizin okuma yazma , rakam büyük küçük kavramlarini bildiğinizi sanmıyorum . Kaç forumdan kovuldunuz, ben sayamadim. Sen saydinmi sana kaçan boncukları. şarlatan bile değilsiniz.

5. @alanzo tam 2 yıl önce 170 liraymış şimdi 900 lira. Çok yordu derken neyi kastettin açıklar mısın? Fazla hızlı gitti, yordu, terletti mi demek istedin?

Bu arada Bedelsüz isterük. Çok pahalı, alameyoz. Buna para yetmediği için Tofaş alıyorum mecburen.

6. Froto yüzde 400 getirdi
    Yarı kapasite çalışan Tofaş yüzde 750, alsat ci doas yüzde 950, ttroak yüzde 800, daha yüzlerce hisse bundan fazla getirdi. Senin çok koştu dedigin bumu. Oğlum siz geyikten öte bişey bilmezmisiniz

7.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    Froto yüzde 400 getirdi
    Yarı kapasite çalışan Tofaş yüzde 750, alsat ci doas yüzde 950, ttroak yüzde 800, daha yüzlerce hisse bundan fazla getirdi. Senin çok koştu dedigin bumu. Oğlum siz geyikten öte bişey bilmezmisiniz
    Oğlum sen ne nankör çıktın la, sana taahhüt mü etti Froto en çok ben kazandıracağım diye? Frotoya son 2 yıl laf eden taş olur taş

8. O kadar yatırım yaptı. Avrupa'da ses getiren satinalmalar yaptı. Kaç tane yüzde 4- 5 artış gördünüz bu iki senede. Bırak tavanı .

Sayfa 172/920 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272672 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •