Sayfa 172/910 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272672 ... SonSon
Arama sonucu : 7280 madde; 1,369 - 1,376 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Belli bir fiayata kadar her hissenin bi maliyeti var
    Şu anki hisseler sonucta birilerinin elindedir
    Kimse zararına satış yapmaz
    Bir gün gelir hareket başlar
    Elinde hisse bukunduran agalar elbet kar etmek isteyecektir
    Sabırla beklemeye devam
    Sadece verilmeyen temettü haber gelse o bile hisseyi yukarı taşır

SM-J510FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by $DOLLARS$ Yazıyı Oku
    umarım katar haberi doğrulanmasada
    2.14 de beton görevi görür.
    katar haberi beton görevi görüyor.
    çökerse hepimize kayar.

şubatta en düşük 2.07 görmüş. aşağıdaki haberdensonra bile oraya inmedi.
    150 milyon zarar ve bilançonun açıklandığı gece ,SPK şöyle bir açıklama yapmıştı;376 maddeye göre tsporun borca bataklık durumu... ve sirketin sürekliliğinin ciddi şüpheleri var....(şirkete kaymış torpille idare ediyoruz gibi bişey)

katar haberine çok kişi kizsada mantık burda.
    şubat dibinin altı, kaldırılamaz sonuçları olur.
    şimdilik durum iyi.

3. Yüksek oranlı bedelli yapar mı?
    Gs gibi?
    Büyük bedelli yapsa kim karşı çıkar?
    Borç batağından çıkabilmesi için bedelli yapamaz mı?
    Buda hisseyi bitirmez mi?
    Sesli düşündüm...

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. https://www.takvim.com.tr/spor/2018/...smen-satiliyor

Gözünüz aydın başakşehir satılıyormuş..
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

5.  Alıntı Originally Posted by $DOLLARS$ Yazıyı Oku
    katar haberi beton görevi görüyor.
    çökerse hepimize kayar.

şubatta en düşük 2.07 görmüş. aşağıdaki haberdensonra bile oraya inmedi.
    150 milyon zarar ve bilançonun açıklandığı gece ,SPK şöyle bir açıklama yapmıştı;376 maddeye göre tsporun borca bataklık durumu... ve sirketin sürekliliğinin ciddi şüpheleri var....(şirkete kaymış torpille idare ediyoruz gibi bişey)

katar haberine çok kişi kizsada mantık burda.
    şubat dibinin altı, kaldırılamaz sonuçları olur.
    şimdilik durum iyi.
    -Hiç anlatmıyorum tek kelimeyle mikemmel 😀...şelaleci abimizin ifadesi gibi...
    -Şaşırdım da Dollars böyle yazdıysa çıkış yakındır...kardeşim Thyao'daki gibi olmasın bak 6-7 arasında go ...na sat sat sat diyordun millete 20'ye gidiyor, (gerçi ben de 12ye kadar dayanabildim )...Tspor'da kazanman lazım artık yoksa borsa defterini kapatmanı tavsiye edeceğim...( argo kelimemi de yanlış anlamayın lütfen)saygılarımla

6. Latife dolu mesajimdan tavsiye algılamayın lütfen çakalların en bol olduğu Bistte ve en fazla fink attığı Tspor'dan bahsediyoruz ve Bistte yabancı oranının ciddi yüksek olduğu tabiri caizse sıkıştığı ve Amerika ile ciddi didişilen dönemdeyiz hiçbir zaman ucuz hisse daha ne kadar düşecek mantığınız olmasın 11 tl'den 1.20'ye geldiğini unutmayın...kurt olun, sofralarına aş olmayın...Allaha emanet olun...

7. "TÜM KULÜPLERİN ŞİRKETLEŞMESİ GEREK"

Göksel Gümüşdağ, Türkiye'de kulüplerin kurtuluşu için şirketleşmenin mutlaka gerekli olduğunun altını çizerek, şöyle devam etti:

"Tüm kulüplerin şirketleşmesi lazım. Elli yıl önce dernekler statüsü yapılmış, herkes o kadar rahat ki. Türkiye'de başkan oluyorsun, bir anda gündeme oturuyorsun, istediğin her harcamayı yapıyorsun, bıraktığında seni sorumlu tutan hiçbir şey yok. Böyle saçma sapan bir şey olabilir mi. Ben çekleri imzalarken çok tedirgin olurum, çünkü şirketimizin itibarından sorumluyuz. Bugün uluslararası alanda kulüplerimizin çoğunun itibarı yok. Biz talip olduğumuzda ülkemizden hiçbir kulüp gidip aynı oyuncuya talip olamaz. Clichy örneği bunun en net ispatı. Clichy'yi herkes istedi ama biz aldık. Çünkü bizim referansımız iyiydi."..Göksal Gümüşdağ
    Adam ne güzel demiş..

Başkan Gümüşdağ, kulübü satma planları olup olmadığı yönündeki bir soruyu ise şöyle yanıtladı:

"Sadece Çinliler değil, zaman zaman Avrupa'dan fonlarla da görüştük. Burada çok uluslararası şirketler, yerel şirketler var. Kulübümüz bu işten kazan kazan sağlayabiliyorsa neden olmasın. Kulübün tamamını satmak gibi bir niyetimiz yok. Yüzde 30-40'ını güçlü bir aktöre satabiliriz. Çinlilerle görüşmemiz devam ediyor, şu an sponsor da oldular bize. Doğru bir zamanda doğru bir ortaklığa her zaman açığız."

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Takas

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 172/910 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272672 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •