Sayfa 173/226 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223 ... SonSon
Arama sonucu : 1803 madde; 1,377 - 1,384 arası.

Konu: CELHA - Çelik Halat

1.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    Grafgine baktigimda 5.75 te fiyat boslugu birakarak dusmus oraya geri cikip doldurmasi lazim ama zamani onlar bilir
    Anladigim kadariyla hisseyle bir beklenti yok.eger olsa bunu bu fiytda kimse tutamazdi.

Lenovo A6020a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Saygıdeger spege
    Parasını büyütürken küçülen insanlarlardan eyleme Amen
    Sizi liste başına aldım zamanı gelecek helallesecegiz ama ben DEİSTİM

3.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Anladigim kadariyla hisseyle bir beklenti yok.eger olsa bunu bu fiytda kimse tutamazdi.

Hisselerin ucuzluguda bir beklentidir endeks yukselislerini hisselere yansitmak ta bir beklentidir aslinda ama celha tahtacisi ya bunu beceremiyor yapmak istedigi belli degil buguk bakiyirom tknsa ve crfsa onlarda da beklento yok ama ucuz kaldiklari icin endekse ayak uyduramadiklari ixin tepkilerini bugun iyi bir yukslelisle vermisler tknsa %18 crfsa %12 yapmis ..celha ayni rakamlara devam demekki onlar yukselebikyorsa buda yukselebilir ama anladigim kadariyla bunun tahtacisi dandik ...hayirli gunler

4.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    Hisselerin ucuzluguda bir beklentidir endeks yukselislerini hisselere yansitmak ta bir beklentidir aslinda ama celha tahtacisi ya bunu beceremiyor yapmak istedigi belli degil buguk bakiyirom tknsa ve crfsa onlarda da beklento yok ama ucuz kaldiklari icin endekse ayak uyduramadiklari ixin tepkilerini bugun iyi bir yukslelisle vermisler tknsa %18 crfsa %12 yapmis ..celha ayni rakamlara devam demekki onlar yukselebikyorsa buda yukselebilir ama anladigim kadariyla bunun tahtacisi dandik ...hayirli gunler
    Bencede bunun tahta yapicisinda is yok.bayaga pinti bir tahtacisi varmis.

5. Hata bende boyle dandik spekli bir hisseyi gecenlerde ki yukselis hareketleine inanip aldim daha fazla dayanamadim 800 tl zararla ciktim alsin ne yaparsa yapsin hisslerini baska hiselerde kaybettigim onca firsata bosa gecen zamanima uzuluyorum.

6. İnadina yapiyor dobur yazdikya gitmis onu 3.10 dan 3.42 ye devre kesmis celha ya baski yapanin kendi oldugunu gosterdi alda bitarafina monte et hisseleri daha senin gibi tuvalet peetesi ile isim olmaz

7.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    İnadina yapiyor dobur yazdikya gitmis onu 3.10 dan 3.42 ye devre kesmis celha ya baski yapanin kendi oldugunu gosterdi alda bitarafina monte et hisseleri daha senin gibi tuvalet peetesi ile isim olmaz
    Naptin satip ciktinmi kagitdan.

8. Evet ciktim ben yukarda crfsa tknsa demisim onlari tavana kitlemisler dobur dedim ona %10 devre kestirmisler ayni kisiler bunlar inatlarina yapiyorlar artik boyle sacma kisilerin yon verdigi hisselerde yatirim yapmak istemiyorum bosa zaman kaybindan baska birsey degil .sayn suat size iyi kazanclar

Sayfa 173/226 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •