Sayfa 174/823 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274674 ... SonSon
Arama sonucu : 6580 madde; 1,385 - 1,392 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Sanane kardeşim. Sen napiyorsan yap .

2.  Alıntı Originally Posted by CAL Yazıyı Oku
    Ortaklar bu şirket en son 2005 yılında %20 sermaye artırımı (bedelsiz) yapmış, bu sermaye ile devam edemez, bakın burada bir sürü projeden bahsediliyor, bu sermaye miktarı ile olmaz.

Syg...
    Bedelsiz demek daha az temettü demek sevgili CAL. Onun da zamanı gelir elbette, ama öyle her sene sermaye arttıran şirketler gibi bir beklentin varsa hiç öyle bir beklenti içine girme.

Bu sermaye ile 20 yıldır tonla büyük proje ve satın alma yapan bundan sonra da pekala yapar aynı sermaye ile. Bu yanılgın olmasın.

Sevgiler, saygılar.

3.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    Sanane kardeşim. Sen napiyorsan yap .
    Bu lafın banaysa, seni adam yerine koyup cevap vermekle hata yapmışım. Neyse bu tarz polemiklere girmemeye kararlıyım. Tak sepeti koluna herkes kendi yoluna kardişşş..

4. Ne dedimki. Haddini aşan sensin. Ben kimseye onu al bunu sat demiyorum. Sen nasıl bu cesareti buluyorsun. Ben bir gerçeği dile getiriyorum. Sana ne. Al evine götür hisseyi. Adam mis

Beğenmeyen malını satar beğenen tutar bu kıyaslamalar hiç bitmez , işler iyiyken sorun yok sular çekilince kimin donsuz olduğu ortaya çıkar.

SM-A217F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Ysfkrm en doğrusu nu siz söylediniz.

7.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Bedelsiz demek daha az temettü demek sevgili CAL. Onun da zamanı gelir elbette, ama öyle her sene sermaye arttıran şirketler gibi bir beklentin varsa hiç öyle bir beklenti içine girme.

Bu sermaye ile 20 yıldır tonla büyük proje ve satın alma yapan bundan sonra da pekala yapar aynı sermaye ile. Bu yanılgın olmasın.

Sevgiler, saygılar.
    Sevgili müzikal ben her sene sermaye artırsın demedim, en son 2005'te yapmış dedim, zaten Koç şirketleri o tarz şirketler değildir. Sermayenin bir önemi vardır, çok basit örnek verirsem şirketin alabileceği kredi miktarı bile sermaye miktarı ile orantılıdır. Gereksiz bir durum olsaydı diğer bir Koç şirketi olan Tüpraş yapmazdı...

Syg

8.  Alıntı Originally Posted by CAL Yazıyı Oku
    Sevgili müzikal ben her sene sermaye artırsın demedim, en son 2005'te yapmış dedim, zaten Koç şirketleri o tarz şirketler değildir. Sermayenin bir önemi vardır, çok basit örnek verirsem şirketin alabileceği kredi miktarı bile sermaye miktarı ile orantılıdır. Gereksiz bir durum olsaydı diğer bir Koç şirketi olan Tüpraş yapmazdı...

Syg
    Seni gayet iyi anlıyor ve sermayenin büyük olması gerekliliği konusunda kısmen hemfikirim. Artılarını yaz yaz bitmez. Ancak böyle iki büyük paylı ortak olunca temettü miktarı daha çok ön plana çıkıyor. Tüpraş için böyle bir durum yok. Aynı durum ttrak için de var ve yıllar sonra sermaye arttırdılar istemeye istemeye. Froto da yapabilir ama çok istekli olmazlar bunun için. Söylemeye çalıştığım bu net olarak.

Sayfa 174/823 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274674 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •