Sayfa 175/774 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275675 ... SonSon
Arama sonucu : 6185 madde; 1,393 - 1,400 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. 72bin islem hacmi ile bir rekor kiriyoruz(!)
    birseyler mi planlaniyor yalinda cikar

2. hacim 79 bin alis 1.82 satis 1.84 tl
    artik iki kademe iki kademe dusmeye basladi

3. 2,58 den başlayan düşüş hareketi hiç tepki vermeden 1,84 e geldi .% 30 a yakın düşüşe bir yerden tepki vermesi gerek Endeksten bağımsız hareket etmesi lazım.

4. Analistler, dolar/TL'nin 6 seviyesinin altında kaldığı sürece düşüş eğiliminin devam edebileceğini ve 5,00-5,20 bandının gündeme gelebileceğini söyledi.

5. hay masalah borsa toparlaniyor.hisseler kayiplarini duzeltiyor.(bizimki haric).ilk bes kurumda 7 milyon hisse var ama cuzzi hacimlerle dusmesi saglaniyor veya giz yumuluyor neden cunku beklenticok buyuk amac geri kalan hisseleri biktirip satmalarini saglamak.yeni bir firmada satin olarak rekabeti uzun vadede azaltmak.bakarsiniz 2019 da safkar 12 tl olmus.olmamasi icin bir sebep goremiyorum.
    tamamen ocak sonundan beri hergun izledigim hareketlerinden cikardigim sahsi fikrim.al sat tut tavsiyesi degil.yatirim tavsiyesi hic degil.sesli dusuncelerimdir.%50 ye yakin zarar var 2.50 den satip cikip ne yapacagim dedim.kaldik.belki gelecek aylarda 5-10 bin lot daha alirsam 1-2sene daha beklerim.Allah Once saglik versin.Acil parayada muhtac etmesin cumlemizi

6.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    hay masalah borsa toparlaniyor.hisseler kayiplarini duzeltiyor.(bizimki haric).ilk bes kurumda 7 milyon hisse var ama cuzzi hacimlerle dusmesi saglaniyor veya giz yumuluyor neden cunku beklenticok buyuk amac geri kalan hisseleri biktirip satmalarini saglamak.yeni bir firmada satin olarak rekabeti uzun vadede azaltmak.bakarsiniz 2019 da safkar 12 tl olmus.olmamasi icin bir sebep goremiyorum.
    tamamen ocak sonundan beri hergun izledigim hareketlerinden cikardigim sahsi fikrim.al sat tut tavsiyesi degil.yatirim tavsiyesi hic degil.sesli dusuncelerimdir.%50 ye yakin zarar var 2.50 den satip cikip ne yapacagim dedim.kaldik.belki gelecek aylarda 5-10 bin lot daha alirsam 1-2sene daha beklerim.Allah Once saglik versin.Acil parayada muhtac etmesin cumlemizi
    Çok doğru tesbit
    Beklenti büyük olunca
    Yıpratma taktiği..
    Bekleyen tekkeyi
    Cebe koyar akceyi

7. AYNI GEMİ?

Kurumlar çökünce ne oluyor?

https://ugurgurses.wordpress.com/201...nce-ne-oluyor/
    Son düzenleme : sirius_B; 19-08-2018 saat: 17:58.

8. 10 gundur hic bir platformda safkar ile ilgili yorumda bulunan kimse yok..iki yukselince ucacak kacacak diyenler bile grafikle trendle hareket etmedigini gordu sanirim. meksada bu 3-4aydir ala ala 2 milyon hisse alip bu seviyeye cikardi.daha ne alsin.belli ki sirket cok dilkat cekici bir hamle yapmali ki yeni buyuk yatirimci ile ucusa gecsin.bu sekilde orta vadede yatayda hareket edecek.sahsi sesli dusuncelerimdir.konusacak biri olmayinca kendi kendime yazip okuyorum iste..Ama ic sesim sirket daha iyi gidecek ve biz kucuk yatirimcida gunun sonunda mutlu olacagiz diyor.neticede yerli bir firma .

Sayfa 175/774 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275675 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •