Sayfa 176/861 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276676 ... SonSon
Arama sonucu : 6886 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Mevduat faizlerinin uçacağı düşünülüyor sanırım, ancak buna izin verileceğini sanmıyorum. Şu an sanki bir MŞ-HGE tarafı var, öte taraftan ŞK tarafı var, ekonomi aslında tek kişinin kontrolünde değil gibi. KKM için mevduat faizlerin %50 ve üzeri olacağını sanmıyorum ben

2.  Alıntı Originally Posted by CAL Yazıyı Oku
    Mevduat faizlerinin uçacağı düşünülüyor sanırım, ancak buna izin verileceğini sanmıyorum. Şu an sanki bir MŞ-HGE tarafı var, öte taraftan ŞK tarafı var, ekonomi aslında tek kişinin kontrolünde değil gibi. KKM için mevduat faizlerin %50 ve üzeri olacağını sanmıyorum ben
    Ben de öyle düşünmüyorum.
    Konu fazla abartılıyor...
    Bankaların TL kkm yükü ve tahvile dönüştürmeleri gereken miktarlar açısından bakınca "saçmalanan" %50 ve üstü faizlerin verileceğine kesinlikle katılmıyorum...
    Politika faizi %20 iken %50 faiz ödeyeceklerini sanmam ..Biraz faiz arttırıp biraz da tahvil alırlar...
    İlaveten bu tahvilleri sıkışırlarsa ki sanmam, ileride MB sına da zarar etmeden bir şekilde verirler. Bankalara kimse zarar ettirmez...Bulunur bir yol..

Yarın borsada masayı sallarlar. O bence kesin..Volatil olacaktır...Ama ihracat yapan şirketler ,doların olası yukarı yönlü hareketi sebebi ile bence diri kalacaklardır...Aksi durum bence spekülasyondur.
    Perşembe MB toplantısında da yeterli görülmeyecek bir faiz artışı olursa bu da borsaya olumlu yansır..

Benim asıl istediğim bes fonlarının hisse tutma oranının 5 puan daha arttırılması....Keşke öyle bir şey yapsalar....
    Nacizane fikirlerimdir.

3. Hisse fiyatını adım adım saniye saniye tskip ediyorlar

4. 2021-2022 de 15-20 milyon lot sattı yabancı. Bunlar sahipli hisselerdi. Bunlari uygun zamanda uygun fiyatla yerine koymadan gitmez bu hisse 40 dolara.

5. Deprem-seçim-bayram tatili riski, zart riski zurt riski diye yılbaşından beri malsız kalıp en son hareketteki FOMO etkisiyle korkup 3-5 mal alan yarın yine silkelenir, ağlama zırlamalar arasında bir sonraki hareket için konsolidasyon başlar, insider zaten persembe -cuma mal çıktı, yarın alim icin firsat kollar. Ezberledik artik, sirkete ortaksan o zaten eninde sonunda yerine gidecek, vur kafayı yat. Olumsuzluklara kulağını tıka. TWitter, forum ahkam kesenlere, yalan dolanla ego basanlara kulağını tıka.

6.  Alıntı Originally Posted by Fatih34 Yazıyı Oku
    Güzelmiş birader

7. Son dakika ipnelik peşindeler...

Sayfa 176/861 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276676 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •