Sayfa 176/189 İlkİlk ... 76126166174175176177178186 ... SonSon
Arama sonucu : 1510 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma

sistemci arkadaşlara bir sorum olacak sistem yaparken herkes gibi bende overali en yüksek olan periyodu baz alıyorum takipe alıyorum dogal olarak ve diger periyotlarla afaki overal farkı oluyor cogu sistemde örnegin 10 dk bulmuşum 45000 overla 5 dk -5000,20 dk 7000, vs vs .....bir sistemi yaparken mantık olarakta diger periyotların arasında farkın az olması gerekmiyormu iyi bir sistem için sistemin devamlılıgı için sonuçta periyotları hareketin devamı niteliginde ...... dün yeni bir sistem yaptım örnegin 5 dk 30k,10 dk 26k,15 dk 25k,vs ...siznde fik,rlerinizi almak isterim..

2.  Alıntı Originally Posted by devran42 Yazıyı Oku
    sistemci arkadaşlara bir sorum olacak sistem yaparken herkes gibi bende overali en yüksek olan periyodu baz alıyorum takipe alıyorum dogal olarak ve diger periyotlarla afaki overal farkı oluyor cogu sistemde örnegin 10 dk bulmuşum 45000 overla 5 dk -5000,20 dk 7000, vs vs .....bir sistemi yaparken mantık olarakta diger periyotların arasında farkın az olması gerekmiyormu iyi bir sistem için sistemin devamlılıgı için sonuçta periyotları hareketin devamı niteliginde ...... dün yeni bir sistem yaptım örnegin 5 dk 30k,10 dk 26k,15 dk 25k,vs ...siznde fik,rlerinizi almak isterim..
    Bu fikir nisbeten dogru gibi gorulsede sistemine gore degisebilir.

Yaptigi hareketler mantikli ise bence illa diger periyot sarti aranmamali.

Cok ucuk sinyaller varsa suphelenebilirsin
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

3. pöfffff ne gündü ama değil mi arkadaşlar?bugünü karlı bir şekilde bitirebilen varsa tebrik ediyorum...eğer 5 sistemle işlem yapmıyor olsaydım fena çuvallatırdı herhalde.neyse ki bazıları aldayken bazıları flatta hatta satta oluyordu da terse kaldığım poz.lar bu sayede 5te 3 veya 5 te 2 bazende sadece 5 te 1 sermaye ile yakalanmış oldum.heyhaat günsonu yine hesap eksideydi o ayrı.ne bitmez tükenmez alışlar ne sert satışlar ne anlamsız,bir haberi istedikleri gibi parlatıyorlar işte en uç örneği bugün yaşananlar...en çok Sn. Ykoc hocamın sistemini merak ettim ne yaptı acaba?eylül-ekim de coşan sistemlerin haracını kasımda mı alacaklar ?eylül başından beri ne ürettiniz arkadaşlar 1 eylül den bugüne....

benbugünü tamamen şansa bağlıyorum.

ama sistemlerinde terse kaldığını düşünmüyorum.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

5. Ne gün olmuş pehh

6.  Alıntı Originally Posted by murattan Yazıyı Oku
    pöfffff ne gündü ama değil mi arkadaşlar?bugünü karlı bir şekilde bitirebilen varsa tebrik ediyorum...eğer 5 sistemle işlem yapmıyor olsaydım fena çuvallatırdı herhalde.neyse ki bazıları aldayken bazıları flatta hatta satta oluyordu da terse kaldığım poz.lar bu sayede 5te 3 veya 5 te 2 bazende sadece 5 te 1 sermaye ile yakalanmış oldum.heyhaat günsonu yine hesap eksideydi o ayrı.ne bitmez tükenmez alışlar ne sert satışlar ne anlamsız,bir haberi istedikleri gibi parlatıyorlar işte en uç örneği bugün yaşananlar...en çok Sn. Ykoc hocamın sistemini merak ettim ne yaptı acaba?eylül-ekim de coşan sistemlerin haracını kasımda mı alacaklar ?eylül başından beri ne ürettiniz arkadaşlar 1 eylül den bugüne....
    yeni vadenin son görüntüsü bu şekilde bende.

7. sistem hala giremedim. +4000 daha cebe indirdi. ben hala el saalıyorum.

kaçan kaçana dostlar.

Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

kaçan balık büyük olurmuş erhan seninkide ona benzemiş.

hakkımızda hayırlısı.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

Sayfa 176/189 İlkİlk ... 76126166174175176177178186 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •