Sayfa 176/365 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276 ... SonSon
Arama sonucu : 2913 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1.  Alıntı Originally Posted by hisse terbiyecisi Yazıyı Oku
    Serkan bey bu diyeceklerimi akıl vermek olarak alma kardeş tavsiyesi olarak al lütfen.Tecrübem patron ve spek denen bu kan emici vampirler bu siteleri hep takip ederler.Kendileri ve yandaşları mal alacaklarında hisseyi kötüler ve süründürürler mal vereceklerinde ise eşşeği at yaparlar güzelleştirirler.onlara koz verme ekmeğine yağ sürme sevindirme sinirini içinde yaşa zira senin panik içinde olduğunu düşünüp malı bugün yarın verir diye aşağı aşağı çekerler.Benden kardeş tavsiyesi bu arada bu brko dada iyi niyetli olmayanlar görüyorum
    Hocam tavsiyen için çok teşekkürler. Emin ol bu oç larına tek lot vermem. Benim isyanım hissedarını önemsemeyen BRKO yöneticilerine.

200.000 TL alım yapsalar kağıt 50 kuruş olur. ama bu seviyelerden sembolik bile bir alım yapmıyorlar.

100.000 lot virman da çok önemli bir şey değil bence.28 milyar para yapar.

ama ICBC konusunda haklısın. Umarım alımları artar. Artarsa zaten otomatik olarak artış olur

2. Kap haberlerinde 41 krş bedelli sermaye artırımı sonrası satışa sunulan sermaye piyasası aracının yüzde 5 inden fazlasını alan gerçek ve tüzel kişiler aşağıdadır. 1-Mehmet Akif Karcı 4,878,049 2-Ahmet Emre Mutlu 3,414,634 3-Ceydam Tekstil. 3,198,665 4-Mehmet Mutlu 2,926,830 5-Naci Selvi 2,585,365 6-Azmihan Selvi 1,951,220 Serkan kardeş moralin yerine gelsin diye gönderdim bunu sana ve morali bozuk olan iyi niyetli arkadaşlara.yukarıdaki ismi yazan Brkonun çoooook kıymetli 41 krş tan hisse alan brko yöneticilerin isimleri ve lot adetleri.kaptan aynen alınmıştır.Senin onlar kadar lotun yoktur ,onlar kadar 41 krştan maliyetin de yoktur.Şahsen benim Yok.o yüzden bizim için değil kendileri için bişey yaparlar UMARIM.Zira o kadar lotu .............. halleri yoktur.

3. Kapta açıklanmayan yüzde 5 in altında hisse adeti ve kişi sayısı bu kişilerin yandaş ve yancılarında yıkarsa açıklanandan çok daha fazladır Serkan kardeş kanımca.

4. Patlıcancı ve erikçi hikayesini biliyorsundur umarım Serkan .Biz erikçiyiz patlıcancılar düşünsün milyon milyon lotu olanlar yani

Alıntı Originally Posted by hisse terbiyecisi Yazıyı Oku
    Serkan bey bu diyeceklerimi akıl vermek olarak alma kardeş tavsiyesi olarak al lütfen.Tecrübem patron ve spek denen bu kan emici vampirler bu siteleri hep takip ederler.Kendileri ve yandaşları mal alacaklarında hisseyi kötüler ve süründürürler mal vereceklerinde ise eşşeği at yaparlar güzelleştirirler.onlara koz verme ekmeğine yağ sürme sevindirme sinirini içinde yaşa zira senin panik içinde olduğunu düşünüp malı bugün yarın verir diye aşağı aşağı çekerler.Benden kardeş tavsiyesi bu arada bu brko dada iyi niyetli olmayanlar görüyorum
    kardeş burada yazan tplam ya 7 yada 8 kişi kimsryi zan altında bırakma lütfen kimse yaz ve açıkla ben böyle biri lduğuna inanmak istemem.
    sağlıkla kal

6. Cinali boşver kim olduğunu takılma. Ahmet Mehmet vs.mekda doğru yazmış biz imar yerine yakın izlemeden çıkması için uğraşalım derim.Yazarsanız şikayet dilekçelerini SPK ve cimere bişeyler çıkar umarım.Burada yazı yazıncaya kadar SPK cimere yazı yazsak içinde bulunduğumuz kötü durumdan daha hızlı çıkarız diye umuyorum,
    Mekda makul mantıklı yazı yazmış kafama yattı. Onun yaptığını hepimiz yaparsak iyi şeyler olur diye umuyorum.lütfen forumdaki arkadaşlar şirkete mail ile başvurarak Yakın izleme pazarından çıkma müracaatı niye yapılmadı diye sorun.gelen cevabı aynen SPK ve cimere gönderin.mutlska cevap gelir.Şirket yazılı müracaat etmezse yakın izleme pazarından çıkmak için SPK, BİST e kendiliğinden çıkarmıyormuş yakın izleme pazarından.Biz bu konu üzerinde yoğunlaşalım.İmarı yk üyelerine bırakalım.söz uçar yazı kalır

Alıntı Originally Posted by hisse terbiyecisi Yazıyı Oku
    Cinali boşver kim olduğunu takılma. Ahmet Mehmet vs.mekda doğru yazmış biz imar yerine yakın izlemeden çıkması için uğraşalım derim.Yazarsanız şikayet dilekçelerini SPK ve cimere bişeyler çıkar umarım.Burada yazı yazıncaya kadar SPK cimere yazı yazsak içinde bulunduğumuz kötü durumdan daha hızlı çıkarız diye umuyorum,
    Mekda makul mantıklı yazı yazmış kafama yattı. Onun yaptığını hepimiz yaparsak iyi şeyler olur diye umuyorum.lütfen forumdaki arkadaşlar şirkete mail ile başvurarak Yakın izleme pazarından çıkma müracaatı niye yapılmadı diye sorun.gelen cevabı aynen SPK ve cimere gönderin.mutlska cevap gelir.Şirket yazılı müracaat etmezse yakın izleme pazarından çıkmak için SPK, BİST e kendiliğinden çıkarmıyormuş yakın izleme pazarından.Biz bu konu üzerinde yoğunlaşalım.İmarı yk üyelerine bırakalım.söz uçar yazı kalır
    cimerin yaptığı sizden gelen talebi ilgili kuruma göndermek dışında snuç yk.
    birde yakın izleme pazarndan çıkaracak kurum brsa istanbuldur.
    spk.dan ümit yk.yaptığı uygulama ve hep geriden geliyr ve hantal yapısıyla
    sağlıkla kalın vede sn genel kuruluna katıldığım bu şirkette söz alarak knuştum ama beceriksizlik meydanda.
    4 şirketle anlaştılar imar durumu meydanda.bir hurdayı bile satamadılar

8. Yapsalar yapsalar 6 ay daha i.... yaparlar.Sonra ne yapacaklar patronlar .baktılar bu fiyatlardan mal veren Yok ....gibi yukarı çekecekler UMARIM.İNŞALLAH.Bu arada cinali bey bi mail atmaktan bişey çıkmaz biz şikayetimizi yapsak iyi olur derim.Siz de sağlıkla kalın.

Sayfa 176/365 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •