Sayfa 177/786 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277677 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 1,409 - 1,416 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. böyle giderse ciro 1.2 milyar civarında olacak yıl sonunda ve sermaye 60 milyon, yani bilemem artık, iç kaynaklarda % 300 lük bir kaynak var bedelsiz anlamında, yanına birde % 200 bedelli, hem yatırımcıyı memnun ederler -beklenti anlamında- hemde şirketin nakit pozisyonunu sağlamlaştırıp yoluna daha rahat devam ederler

ben olsam böyle yaparım, sermaye kadar yıl sonu karı açıklaması çocuk oyuncağı bilançoda, bu kârı ve bu efk yı gören herkes de katılır bedelliye, yada önce kallavi bir bedelsiz , sonra % 100 bedelli gibi de olabilir, sermaye tavanı her türlü varyasyona uygun

2. yatırımcı ilgisi yok diyoruzya hani, isteseler 1 dakkalık bir toplantı ve sermaye artırımı haberiyle buraya tüm hissenet i toplarlar

server kitlenir, forum girilemez olur ha ha haaaa

dediğim gibi her türlü varyasyona açık bir hisse, daha nasıl yazılırki

3. konya özelinde hükümetin çok ciddi projeleri var tek kuşak tek yol projesinin merkez dağıtım üssü olarak, bu haberler sonra sonra gelecek, hükümetle araları nasıl bu grubun bilmiyorum ama aldığı inşaat işlerine bakaraktan bir sıkıntı görünmüyor, 3-5 kuruşta bu gruba yedirirler illaki hasılattan

o kalın yazılı yeri iyi okuyun uşağum, şöyle sindire sindire

4. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/640037

alark bilançosundan, satışlar neredeyse bizimkinin yarısı, efk sı daha yani bu sene düzelmiş, 223 milyon sermayeye 66 milyon efk, b,zde durum 60 milyon sermayeye 50 milyon efk

asıl konu alark nun nakit sıkıntısı yok ve piyasa bunu fiyatlıyor

5. Dün kap da açıklama var adamlar 2 milyonluk depolama şirketi kurduk diyor..başına yeyici. Fravun tahir atbo.... Getirmişler...
    Hisse tavan yapması gerekirken tahir atb......... Gören..burda da bir pislik var deyip bulaşmıyor....
    Sakal.bıyık boş.insanda .illede şeref.namus.onur..olmayınca afedersiniz hayvandan farkı da yok

6. Alo maliyenin 4440189 hattina ve https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/...IMER_IHBAR_ISL ve linke tiklayip buraya sikayetlerinizi yazabilirsiniz.

7.  Alıntı Originally Posted by baba yorgun Yazıyı Oku
    Dün kap da açıklama var adamlar 2 milyonluk depolama şirketi kurduk diyor..başına yeyici. Fravun tahir atbo.... Getirmişler...
    Hisse tavan yapması gerekirken tahir atb......... Gören..burda da bir pislik var deyip bulaşmıyor....
    Sakal.bıyık boş.insanda .illede şeref.namus.onur..olmayınca afedersiniz hayvandan farkı da yok
    Açıklamalar

Şirket Yönetim Kurulu'muzun 12.09.2017 tarih ve 28 nolu kararı toplam sermayesi gereğince 2.000.000,00 TL ve Selidaş Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk Anonim Şirketi ünvanlı bir şirket kurulması için gerekli çalışmaların başlatılmasına karar verilmiş olup bu amaçla 14.09.2017 tarihinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürlüğü'ne başvuruda bulunulmuştur. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı 5300 Sayılı Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk Kanunu'nun 4. Ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu'nun 333. Maddesi gereğince gerekli izinleri vermiş ve 08.11.2017 tarihinde anılan şirketin kuruluşu gerçekleşerek Konya Ticaret Sicil Müdürülğü'nce tescil edildiğine ilişkin tarafımıza Ticaret Sicil Tasdiknamesi verilmiştir.
    Lisans kapsamındaki tarım ürünlerinin sağlıklı koşullarda muhafazasına ve ticari amaçla depolanmasına ilişkin olarak Lisanslı Depoculuk ve eas sözleşmesinde yazılı işlerle iştigal etmek üzere kurulan Selidaş Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk Anonim Şirketi'nin 2.000.000,00 TL kuruluş sermayesinin tamamı İttifak Holding Anonim Şirketi tarafından taahhüt edilmiş ve tamamı nakten ödenmiştir. Şirket Yönetim Kurulu'muzun 12.09.2017 tarih ve 28 nolu kararı ve Selidaş Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk Anonim Şirketi'nin esas sözleşmesinin Yönetim Kurulu ve Süresi başlıklı 7.maddesi gereğince ilk yönetim kurulu üyeleri olarak Tahir Atila,Hasan Özülkü,D.Ali Topak seçilmiştir. İttifak Holding Anonim Şirketi'ne ait (Lisanslı Depoculuk Kapsamındaki Tarım Ürünleri) olan ve Selidaş Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk Anonim Şirketi depolarında depolanacak ürünler elektronik olarak sertifikalandırılacak, elektronik ürün alım-satım borsalarında bu ürünler sertifikalar ile alınıp satılabilecek ve bu ürünlerin satışından elde edilen kar üzerinden vergi muafiyeti sağlanacaktır. Kamuoyunu bilgilerine sunarız. Saygılarımzla

Sayfa 177/786 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •