Sayfa 178/964 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278678 ... SonSon
Arama sonucu : 7707 madde; 1,417 - 1,424 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. yüksek proteinli süt ve yoğurdu üretimi
    okul sütü ihalesi
    dubai yatırımı ve ortadoğuda pazar payını artırma hedefleri
    urfa yatırımı
    tsk ihale söylentileri
    çiğ süt fiyatlarının artmasıyla işlenmiş süt ürünlerinin zamlanması, dolayısı ile ciro'da artış beklentisi

Tum bu olumlu gelişmelere rağmen hisse fiyatı yerlerde sürünüyor. Nedeni de net karın düşük kalması. 2018 yılında net kardada iyleşme bekliyorum yıllık 100 milyon tl üzeri
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olmayıp sadece bilgi paylaşım amaçlıdır.

2.  Alıntı Originally Posted by bayram7878 Yazıyı Oku
    Şirketi aradım.Bizde kalan böyle bir ihale yok dediler. Bakanın yanlış konuştuğunu söylediler.
    Birazdan kapa bildireceklermiş0232495000
    bakan bilerek yada bilmeyerek manupulasyon mu yaptı yani? eğer yoksa dava hakkı doğar.

bizde kalan ihale yok ne demek, alamadık mı diyor daha bilgi mi gelmedi diyor. şirketin yaptığı da manupulasyon. henüz karar bize iletilmedi dese anlarım. kalan ihale yok ne demek kahvehane ağzı gibi...

3. pınar

bayram simdi ben sana inandım sattım hisseyi eger yalan cıkarsa paramı sen vereceksin.

4.  Alıntı Originally Posted by victory58 Yazıyı Oku
    bayram simdi ben sana inandım sattım hisseyi eger yalan cıkarsa paramı sen vereceksin.
    Bende çok tereddüt ettim ama satmadım. Artık nasip deyip bekliyorum. Ama şükrü beni de korkuttu.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Üretim yapan sanayi şirketlerinin piyasa değeri yıllık ciroya yakın olur. PNSUT ün yıllık cirosu 1,6 milyar tl(2018 beklenti) olmasına rağmen piyasa değeri sadece 600 milyon tl. 1,6 milyar tl piyasa değerine ulaşabilmesi için hisse fiyatının 35 olması gerekir.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olmayıp sadece bilgi paylaşım amaçlıdır.

6.  Alıntı Originally Posted by victory58 Yazıyı Oku
    Ben kendim sattim. Şirketin telefonunu yazdım.
    Keşke bir arama zahmetinde bulunsaydınız.
    Bana vebal bırakmasaydınız.
    Ben bana denileni yazdım.

7. Saka yapıyorum saglık olsun . Kerevitas yuvarlak bır cevap yazmıs umarım pınar da bu ıvmeyı devam ettırır.

8.  Alıntı Originally Posted by temhay Yazıyı Oku
    ne için protesto ediyosun. illa chp yi desteklemek zorundamı.
    Kimsenin siyasi görüşü beni ilgilendirmez..kimse karşıya halkı yüzde 84 hayır verdi diye sponsorluğu gözden geçirmekle bizi tehdit edemez..
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

Sayfa 178/964 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278678 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •