Sayfa 18/72 İlkİlk ... 816171819202868 ... SonSon
Arama sonucu : 571 madde; 137 - 144 arası.

Konu: Altın vurus 5

Kuzu der ki küfürsüz yazdım huber edin yoğusam kendimi içkiye verecem bekçi kulübesinde, içip içip sizi anacam:
    yeni koydu ulusal 100 euro yu....

burada hatasi var....EKONOMIK FAZ DEGISIMI GOZ ONUNE ALMAMIS....DIP 120 EURO DEGIL....DIP 100 EURO...OCAK SONUNDA....ESAS DIP 80 EURO DA....

guzu bele diyir deyin....IDDIAYA GIRERIM...IKINCI SUNNET ZAMANI GELDI...BIRINCI SUNNETI ALTINDA YAPMISTIM.

2018 ILA 2021 arasi...120 euro dip tutularak....20 milyar dolar ISICAK cikti gitti....

simdi....sistemde 20 milyar ISICAK VAR....cogu europadan....bunun 10 milyar ISICAGIDA simdi cikacak....bu cikarken DIBI ONCE 100 EURO...sonar 80 euroya cakacak...

grafin direct linki....

Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

2. Abi bekçi kulübesi lafına ayrı, dipler muhabbetine ayrı gülüyorum. Ayrıca Babo ehtiyarın dalağı operasyonlan şey etmişti ben hatırlıyorum
     Alıntı Originally Posted by Market Soul Yazıyı Oku
    Kuzu der ki küfürsüz yazdım huber edin yoğusam kendimi içkiye verecem bekçi kulübesinde, içip içip sizi anacam:
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Abi bekçi kulübesi lafına ayrı, dipler muhabbetine ayrı gülüyorum. Ayrıca Babo ehtiyarın dalağı operasyonlan şey etmişti ben hatırlıyorum

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bizde şeylerini kızarttık da silmişler...
    Kuzu bu yaptıklarını zeytin tanesi diye yedirir vagonları bir doldursun.
    Şimdilerde löp löp yapar olmuş kara kavun diye millete yutturuyormuş.

Alıntı Originally Posted by Market Soul Yazıyı Oku
    Kuzunun bu Grafigini Saklayin Usaglar!
    El mi yaman Bey mi yaman gorelim.

Az dalagini almadiydim zamaninda
    20 bin Puvan terse dustu sonra da bana kufur ettiydi.

(Yogusam 19.500 puvan mi terste kalmisti? Net hatirlayamadim da! Turkiyeye gelmeye korkuyordu, vuracaklar beni diyordu?)

Insaatdaki bekci klubesinden.
    Ve bir ozur bile dilemediydi!
    YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    MECBUREN yatirimci olursunuz.SOROS.
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

Alıntı Originally Posted by bikmisbroker Yazıyı Oku
    Kuzunun bu Grafigini Saklayin Usaglar!
    El mi yaman Bey mi yaman gorelim.

Az dalagini almadiydim zamaninda
    20 bin Puvan terse dustu sonra da bana kufur ettiydi.

(Yogusam 19.500 puvan mi terste kalmisti? Net hatirlayamadim da! Turkiyeye gelmeye korkuyordu, vuracaklar beni diyordu?)

Insaatdaki bekci klubesinden.
    Ve bir ozur bile dilemediydi!
    Abim ben ona yakın markaj yapıyorum.
    Zaten kuzu şiş kebap çok severim.
    Azeri abimiz de aşmış şişe geçiriyor mübarek, ama kuzudakiler finduk kadar geçirsen ne olur geçirmesen ne olur...

6. Mustafa Abi Hosgeldiniz,

Burayi ben de cok seyrek takip ediyordum, Twitter ortami daha hareketli olunca. Birden sizin isminizi ve Altin Vurus V'i gorunce heyecan yaptim, eski guzel gunlerdeki gibi.

Ben hazirim abi, tas gibi senetlerimle cooook uzun vadeli bir portfoy yaptim. Euro bazli 5'e katlayinca, guccuk bi ciftlik alip, kafa dinleyecegim insallah, sicak mekanlarda.... Sizi de beklerim abi.

Dardanel, Zoren, MakTAK, Viking, Ihlas var abi elimde. Hepsi de Blue Chip kagitlar, devletten dah afazka kredibilitesi olan, nakit zengini, yatirimci dostu sirketler... Zaten sadece temettu ve bedelsizleri toparlasam ana hisseler bedavaya gelir. Ama siz de yorum yapmak isterseniz, bunlarla alakali fikirlerinize acigim abi.

Selamlar, hurmetler,

free
    S
    K
    Y

7.  Alıntı Originally Posted by freesky Yazıyı Oku
    Mustafa Abi Hosgeldiniz,

Burayi ben de cok seyrek takip ediyordum, Twitter ortami daha hareketli olunca. Birden sizin isminizi ve Altin Vurus V'i gorunce heyecan yaptim, eski guzel gunlerdeki gibi.

Ben hazirim abi, tas gibi senetlerimle cooook uzun vadeli bir portfoy yaptim. Euro bazli 5'e katlayinca, guccuk bi ciftlik alip, kafa dinleyecegim insallah, sicak mekanlarda.... Sizi de beklerim abi.

Dardanel, Zoren, MakTAK, Viking, Ihlas var abi elimde. Hepsi de Blue Chip kagitlar, devletten dah afazka kredibilitesi olan, nakit zengini, yatirimci dostu sirketler... Zaten sadece temettu ve bedelsizleri toparlasam ana hisseler bedavaya gelir. Ama siz de yorum yapmak isterseniz, bunlarla alakali fikirlerinize acigim abi.

Selamlar, hurmetler,

free
    S
    K
    Y

Babo ustanın sayfasında hoşgörüsüne sığınarak birkaç cümle yaznak istedim sayın freesky'ın da iletisine cevaben:

Sayın freesky, ben de kendimce sağlam gördüğüm traktor, otokar, pgsus, egeen, eregli, kozal ve bi de panga kağıdı heybeye ataraktan çalı arkasında beklemeye koyuldum, belki 2'ye katlarım sermayeyi diye. Lakin sizin portföy gördüğüm kadarıyla ciddi ciddi yatırımcı dostu(!) şirketlerden oluşuyormuş. Bu kağıtlardan ben de almak istiyorum. 3-5 milyonluk alsam tahtalara fazla gelmeyiz umarım

8. tövbe tövbe yazılan hisseler de ilginç...

Sayfa 18/72 İlkİlk ... 816171819202868 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •