Sayfa 18/157 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon
Arama sonucu : 1253 madde; 137 - 144 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1. Bank asyanın içinin boşaltıldığı bir gerçek 3. Şahıslardan edindiğim bilgiye göre üst düzey yöneticilerin sürekli değiştirilerek mahkeme kararıyla bu sahislara tazminat olarak 3.5 milyon tl ödemeler yapılarak içi boşaltılmış. Olaki bilançonun aciklanmamasindaki sebeplerden birtaneside budur.

2. Bank asya açılırken boy boy resimlerde ben yokum.
    Omuz omuza güle oynaya bankayı devlet güvencesi havasında açıp, ve sonrasında aldatılmışız diyerek kenara çekilerek ve yine kendi taraflarından izin verilen bankayı kapatmak/batırmak için her türlü yaptırımı uygulayanlar neden bizi de cezalandırıyorlar.
    Peki bunlardan bir haber, suçu günahı olmayan, devletine güvenen yatırımcı her iki taraftan aldatılmış olmuyor mu?
    Kimin ne suçu varsa Hukuk cezasını versin diyeceğim ama maalesef diyemiyorum.
    Yıllarımızı, devletimizin imkanlarını, milletimizin parasını, tüyü bitmemiş yetimlerin rızkını, toplumun huzurunu ve ülkenin moral değerlerini alıp götürenlerin tümünü Yüce RABBIM affeyler inşallah.

3. asyb hakkında açıklama yapmama yasağı mı geldi de bizim haberimiz mi yok acaba.

4. Kalkışmanın olduğu akşamın günü asyabank satılmak üzere ihaleye çikmamışmıydı.peki 2 tane alıcı yani ihaleye katılacak firma yokmuydu.sonra ne olduysa bu bahsı geçen 2 firmanın ihaleden çekilmesini kim istedi.bu devlet değilse asyabankın sahiplerinden biri olması küvvetle mümkün görünmekte. Peki devletin her hangi bir sebepten dolayı el koyduğu asyabankı bu gün satsa kimse satamazsın veya alacak olana alamazsın diyebilirmi.mühtemelen herkesin cevabı aynıdır.yani asyabank konusuna artık devletten başka hiçkimsenin etkisi kalmamıştır.durum böyleyken para edecek bir malın satılmayıp,çürütülüp,atılmasına hangi viçdan razı olur.veya kimin ne karı olur

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Küçük hissedarın paraları ne olacak, herhangi bir kurumun bu konuda bir açıklaması varmı yada bilgi alabileceğimiz bir yer. Bilen var mı arkadaşlar.

6.  Alıntı Originally Posted by ByEA Yazıyı Oku
    Küçük hissedarın paraları ne olacak, herhangi bir kurumun bu konuda bir açıklaması varmı yada bilgi alabileceğimiz bir yer. Bilen var mı arkadaşlar.
    Benim asyabankta 2 bin lotum vardı, darbeden 1 ay önce almıştım satılma haberleri üzerine, konuya ilişkin iki sefer BİMER'e ve Cumhurbaşkanına ayrı ayrı dilekçe yazdım e-devlet üzerinden, tasfiye yi beklememizi söylediler. Bence herkes e-devletten yazsın, ne kadar çok baskı yaparsak süreç o kadar kısalır diye düşünüyorum.

7. Bende yazmistim, cumhurbaşkanliga, basbakanliga, ihalenin olduğu güne darbenin dekkelmesi veya ihalenin o güne ertelenmesi, tesadüfmü, bu işte tmsf, bddk, spk hepsinin parmagi olduğu vs vs yazdım, lutfedip cevap yazan da olmadı, dikkate alanda, topluca bizi dolandırdılar, acun un trnsk yı alicam deyip, vazgeçtim deyip manipülasyonun alasını yaptığı gibi , ona yaz buna yaz, sanirim okuyanlar kiciyla gülüp dalga geçiyorlar, dolandırıcılığın diger bir adıda borsa olmuş, vesselam

8. arkadaşlar bimere,cimere nereye yazarsan yaz. örnek bimere yazdın yetkili memur dilekçeyi inceliyor gerekli yere gönderiliyor. alınan karar ne ise ona göre bekleme ...vs .işlem için dosyaya takılıyor .gönderilen delekçeler aynı işleme taba tutuluyor konu aynı oldugundan ve aynı dosyaya takılıyor yani baştan ilgili kişiler ne karar almışsa o karar geregi cevap veriliyor ne kadar çok dilekçe yazılırsa yazılsın aynı işleme yapıldıgından fark etmiyor . bizim için karar çoktan verilmiş.netice ve sonuç ne açıklıyan yok. sözde tasfiye diyorlar hangi mahkemeye hangi tarihte verdiler bilen yok.

Sayfa 18/157 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •