Sayfa 180/1195 İlkİlk ... 801301701781791801811821902302806801180 ... SonSon
Arama sonucu : 9554 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,603
     Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Ateistler buna inanabilir ben inanmiyorum

Bence biz yaratildik ama Kuran da anlatildigi gibi degil. Sumer tabletlerini okuyan nasil yaratildigimizi anlar
    Sumer tabletlerinin çoğunu bende okudum araştırdım,aslında bütün kadim ve antik medeniyetlerini ve bilinmeyenleride inceledim,üstelik ufo vs denilen nesleylende karşılaştım ben o kunulara değinmedim,sadece canlı varlığın yaratılış bölümünü paylaştım,buna doğal seleksiyonda dahil bilgi amaçlı paylaşım yaptım

2.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Sumer tabletlerinin çoğunu bende okudum araştırdım,aslında bütün kadim ve antik medeniyetlerini ve bilinmeyenleride inceledim,üstelik ufo vs denilen nesleylende karşılaştım ben o kunulara değinmedim,sadece canlı varlığın yaratılış bölümünü paylaştım,buna doğal seleksiyonda dahil bilgi amaçlı paylaşım yaptım
    Herkesin gorusune saygimiz var

Ben Enki ve Enlil in Kuran ve Incil deki bazi karakterlerle ayni oldugunu zannediyorum. Yani bizi biri degil birileri yaratmis

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,603
     Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Herkesin gorusune saygimiz var

Ben Enki ve Enlil in Kuran ve Incil deki bazi karakterlerle ayni oldugunu zannediyorum. Yani bizi biri degil birileri yaratmis
    O ikinci aşama dna, mutasyon,köleliştirme vs,esas yaratılış o değil canlı türü olarak,çünkü ileri derecede gelişen akıllı varlıklarda ilk aşamada yaratıldı,oluştu vs

4.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    O ikinci aşama dna, mutasyon,köleliştirme vs,esas yaratılış o değil canlı türü olarak,çünkü ileri derecede gelişen akıllı varlıklarda ilk aşamada yaratıldı,oluştu vs
    Ben suna inaniyorum

Enki ve Enlil in elindeki malzeme dunyada gordukleri ellerine gecirdikleri maymunumsu bir hayvandi yada ona benzer IQ su dusuk dunya iklim ve kosullarina uygun buranin yerlisi bir canliydi

Bu hayvani alip kendi teknolojileri ile DNA ve IQ yuklediler. Ilk prototip Adamo idi (Hz Adem). Bunu ve binlerce kopyasini dusuk IQ verip madenlerde kole gibi calistirdilar. Dusuk IQ cunku emirlere itaat edecek sorgulamayacak vs vs ve hakkatende basta ise yaradi. Ama sonra isler karismis gibi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Tivitırı satın alan Elon mask ,Sosyal medyada sahte üyeliğe ,birden fazla hesap açılmasını engeller,Gece kadın, gündüz erkek ,kılığında gezenlere bir çözüm bulur umarım..

6.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Tivitırı satın alan Elon mask ,Sosyal medyada sahte üyeliğe ,birden fazla hesap açılmasını engeller,Gece kadın, gündüz erkek ,kılığında gezenlere bir çözüm bulur umarım..
    eger oyle bir sey yaparsa twitter in piyasa degeri 44 milyar dolardan 10 liraya duser

Sığınmacı ve düzensiz göçmenlerin konu edindiği “Sessiz İstila” kısa filminin yapımcısı Hande Karacasu, 'sığınmacılar ve düzensiz göçmenlerle ilgili bilgileri manipüle edip gerçekleri çarpıtarak yayınladığı' gerekçesiyle gözaltına alınmıştı. Hande Karacasu gece saatlerinde serbest bırakıldı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 180/1195 İlkİlk ... 801301701781791801811821902302806801180 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •