Sayfa 182/751 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282682 ... SonSon
Arama sonucu : 6008 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1. suçlu bizmi olduk şimdi.
    haber nedir diye soru soruldu bizde cevap verdik...asli astari var mi yok mu nerden bilelim

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    suçlu bizmi olduk şimdi.
    haber nedir diye soru soruldu bizde cevap verdik...asli astari var mi yok mu nerden bilelim
    Adam sana ******** diyor, sen hiç birşey demiyorsun pes yani, yakışmadı ...
    may the force be with you

3. adamda anlama yeteneği olsa zaten başkasına verdiğim cevaba maydanoz gibi atlamaz,böylelerine ikili diyaloga girip sinirleri tavan yapmaya lüzum yok.herkes kendini tarif eder, kötü söz sahibinindir.şerefli de olsa ******** de olsa bana ne
    gidip döveyim mi napim

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    adamda anlama yeteneği olsa zaten başkasına verdiğim cevaba maydanoz gibi atlamaz,böylelerine ikili diyaloga girip sinirleri tavan yapmaya lüzum yok.herkes kendini tarif eder, kötü söz sahibinindir.şerefli de olsa ******** de olsa bana ne
    gidip döveyim mi napim
    BEn bu tipler nereden türedi zaten bilmiyorum, 2 prim yaptı yallah geldiler vır vır zır zır zır, görürüm onları. BORSA nın en tehlikesiz görünen ama en tehlikeli kağıdı.
    may the force be with you

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    suçlu bizmi olduk şimdi.
    Haber nedir diye sorulmadan once sen zehri atmadjn mi yani? Yakismiyor boyle hareketler. Milletin ahini alma burda.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by tulipomania Yazıyı Oku
    BEn bu tipler nereden türedi zaten bilmiyorum, 2 prim yaptı yallah geldiler vır vır zır zır zır, görürüm onları. BORSA nın en tehlikesiz görünen ama en tehlikeli kağıdı.
    kağıt pirim yapinca türedi bu tipler,ilk kirmizi yakinca hepsi kaybolur

7. Arkadaslar bu haber tamamen yalan abartilmis haberrr hic kafa yormayinnn. Zorlunin sirketleri milyonlarca kar aciklamisss ,haa inisallah satar vesteli o zman siz gorun 30 lar 40 lar havalarda ucusur. Acikcasi inisallah satarlar vesteli inisallah .

ytd

8. Bu arada frmlara bakiyorumm da millet salliyorr . 5 lerden aldigin THY bu forumdaki ne oldugu belli olmayan tipler yuzundden hedefim 17 oldugu halde 10 tl vermisdim sonra hisse 19 olmustu.Simdi isteyen istedigini yazsin herkesin hesabi ayri benim hesabim vestel 30 tl olmadan satamamak. Boylesanslar 10 yilda bir gelir . firma dunya firmasi olma yolunda yatirimlar yaparken buralardan alinan mallar bedavya verilmezz. istedikleri kadar baski yapsinlar . burdayim burda olucagiin en az 2 yil daha. burdan kazanicaklarimla miamide yasamayi dusunuyorum.dusunduklerim beni baglarrr yanlsidir dogrudur ama saygi duyun .

yatirim tavsiyesi degildir arkadaslarrr.

Sayfa 182/751 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282682 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •