Sayfa 182/338 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282 ... SonSon
Arama sonucu : 2702 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1. SPK kararını geri çekti

Gerim alım eskiden olduğu gibi şirketler tarafından yapılacak.Oyuncak ettiler

2. Haber gerçekten saçmalık ama cekilmeseydi bu hafta iyi prim yapardık.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. sn keko merhaba, uzun zamandır sizi takip ediyorum gerçekten isabetli yorumlarınız var bende ancak üye olabildim. dgate 5,00 dan alıp 6,05 vermiştim. 7,15 oldu şimdi düştü ama tekrar giremedim.
    sizin sadece son alımınız biraz acele oldu. 2. alımı yapmasaydınız daha iyidi.
    buralardan yukarı dönüş yapma ihtimali çok yüksek.

ben sekur'a geçtim burada aldığım karı sekur da verdim ama bekleyeceğim.
    sizden sekur sayfasına kısa bir değerlendirme rica edebilir miyim.

4.  Alıntı Originally Posted by finansmy Yazıyı Oku
    sn keko merhaba, uzun zamandır sizi takip ediyorum gerçekten isabetli yorumlarınız var bende ancak üye olabildim. dgate 5,00 dan alıp 6,05 vermiştim. 7,15 oldu şimdi düştü ama tekrar giremedim.

dostum sekur çok agresif bir hisse yanlız temeli var mı yok mu bilemiyorum o yüzden de o hisseyi hiç tanımıyorum...datagate hiç olmazsa bildiğimiz bir şirkettir...bilançosu karı artan ve beklentileri olan bir hissedir...süpükülatif hisselerden acemilik yıllarımda iki tane sermayemi kayıp ettim...geçen iki ayda da sermayemin erimesinin ilk nedeni süpükülatif hissede biraz macera arama isteğim olmuştu...bir daha tövbe ettim bilmediğim tanımadığım spükülatif hisselerde garanti kazansam dahi girmeyeceğim...

sağlam hisseler arasında gidip gelmekte bir sakınca görmüyorum ki bazı hisseler düzeltme sürecini bitirinceye kadar çıkış sürecine yeni girmiş kaliteli hisselere girilebilir...geçmişte bu şekilde yaparak iyi de kazanmış ve sık sık da düşen endeksten etkilenmemiş tam tersine çıkışlarda bulunmuştum...

sekuru dediğim gibi temelini hiç tanımıyorum...ama grafikten her yöne gidebilecek bir hisse olarak görünüyor...ayrıca o hissede dip yoktur görünüyor yani istediği kadar inebilir ve kimse de neden indi diyemez olarak görünüyor..şu anda o hisse hakkında bir fikir beyan edemeyeceğim dostum kusura bakma...ama ileride tanıyacak olursam gelir topiğine de yorum yaparım....

umarım ky dostlarım hangi hissede olursa olsunlar kazanırlar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Zaten bu haber beklentisi ile endeks düşüyordu..bu süpriz bir haber değil aslında...dikkat ederseniz dün bu kararın açıklanacağı gün olmasına rağmen endeks hafif artıda kapattı...bana göre p.tesi endeks olumlu olacak...beklentiler gerçekleşeceğinden olay bitecek...
    cuma günü böyle bir yorumda bulunmuştuk...tam isabet olmuş....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8.  Alıntı Originally Posted by finansmy Yazıyı Oku
    sn keko merhaba, uzun zamandır sizi takip ediyorum gerçekten isabetli yorumlarınız var bende ancak üye olabildim. dgate 5,00 dan alıp 6,05 vermiştim. 7,15 oldu şimdi düştü ama tekrar giremedim.

erken aldığıma katılıyorum...üstelik de aldığım günde işlem hacminin geçmişteki gibi 32 milyon tl ye ulaşarak tam da satış eşiğine ulaşmasına rağmen bu alımı yapmıştım...hala o verilere rağmen nasıl aldığıma şaşırıyorum...malumunuz işlem hacmini hissenin nabzı olarak görüyorum ve analizlerimin temellerinden birisini de bu oluşturuyordu...buna rağmen bu hatayı yaptım..

böyle bariz hata yapmayı ancak hisseye aşık olmakla açıklayabiliyorum..evet aşık olunca hissenin kusurlarını hiç göremiyorsunuz...herşeye hep pozitif bakıyorsunuz...zamanında trade yapmak ile aslında çok güzel hisse adetimiz artabilecekti ama olmadı arkadaşlar..sonuçta iyi hissede olduğumuza inanıyorum çıkış potansiyeli yüksek bir hisse...bence hisse adetimizi artırma imkanını yakalayamamış isek de problem değil...inşALLAH yine kazanacağız...son iki ayda hisselerde yediğimiz dayakların yaralarını datagatenin merhem sürmesini umut ediyoruz..

ama ne kadar aşık isek de bundan sonra işaretleri iyi takip etmek gerekiyor...bir dahaki sefere bu işaretleri görürsem hisse adetimi çoğaltmak adına trade etmeyi düşünüyorum..bakalım kısmetimizde neler olacak ???

Sayfa 182/338 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •