Sayfa 183/199 İlkİlk ... 83133173181182183184185193 ... SonSon
Arama sonucu : 1586 madde; 1,457 - 1,464 arası.

Konu: DOKTA - Döktaş Dökümcülük

1.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Patronu yamuk,patron yamuk olunca hisseside yamuk oluyor,varsın şirket iyi olsun gezsin patronu adam olmadıktan sonra,bu hisseyi anca o düzeltir sattıklarını tekrar almak kayıdıylan,yoksa sofrasına kimse gelmez,adam keyfi hisse satıyor.
    Adamda haklı baktı ki kendi hisseleri para kazandırmıyor o da satıp sasa falan alacaktır 😀😀😀

2. Smrtg -4 101 şu anda. Bunu satıp ona geçmem gerek ama bir yarım saat daha bekliyrlim patronun sattığı hisseler hep düşüyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,603
     Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Smrtg -4 101 şu anda. Bunu satıp ona geçmem gerek ama bir yarım saat daha bekliyrlim patronun sattığı hisseler hep düşüyor
    Dönem hırsızlık dönemi,zamanında toptanda yapmıştı,milletin parasıylan yat,kat vs almıştı,o dönem hiç olmazsa bu dönemden iyiydi,hani sizin fenerde zamanında bir oyuncu vardı oynamadan para kazanıyorduya ismi galiba murat yetkinmi ne,paramı zike,zike FB alırım keyfime bakarım diyordu kanarya adalarında tatil yaparken,bu iş o işe benziyor.

4.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Dönem hırsızlık dönemi,zamanında toptanda yapmıştı,milletin parasıylan yat,kat vs almıştı,o dönem hiç olmazsa bu dönemden iyiydi,hani sizin fenerde zamanında bir oyuncu vardı oynamadan para kazanıyorduya ismi galiba murat yetkinmi ne,paramı zike,zike FB alırım keyfime bakarım diyordu kanarya adalarında tatil yaparken,bu iş o işe benziyor.
    Zuhaha. Normalde bugün 52 olur diye dusunmustum. Neyse bana müsade biraz smrtg bakayim. Size bol kazanç. Artı yakarsa alirim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,603
    Zuhaha. Normalde bugün 52 olur diye dusunmustum. Neyse bana müsade biraz smrtg bakayim. Size bol kazanç. Artı yakarsa alirim
    KLNMA'yı takip et,bankalara göre dipte,bugün bedellisi son,20 üzerinden okutursun,zamanında garantinin 5 katıydı...ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,603
    Şu an alıcı müşteri bekliyor satmak için,50 olmadan bir miktar daha postaladı halka açıklık oranı 10 oldu lavuk sayesinde.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,603
    Dediğin oldu 52.50 oldu geri döndü,tavanı 56..ben ise 56 maliyetlen 52 postaladım gittim bugün aldıklarımın karşılığı olarak 48 aldıklarımı eskisi ile,48 stobum vardı,baktım dün direndi,bugünde direndi,yani tekrar aldım aldığımın karşılığını dünkü ile sattım gittim 3/1 kaldı elimde,giderse 60 üstüne atarsa onlarıda okuturum,bu lavuka güven olmaz,bile,bile hisseyi yaktı,bugün kim aldı acaba ?mutlaka pazarladığı adamlar aldı,yada SPK korkusundan kendisi aldı,öyleya SPK bürüt üstüne bürüt cezası vardi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,603
    İnveste lavuğun elinde satılık 3k lot kalmış diyorlar,bilemiyorum bu lavuk ne hesabında

Sayfa 183/199 İlkİlk ... 83133173181182183184185193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •