Sayfa 184/774 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284684 ... SonSon
Arama sonucu : 6185 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. sn Emilgudea hayirli yolculuklar kiziniza da basarilar dilerim.
    arkadaslar toplamda 6 kisiydik 5 kaldik. Usdat gelinceye kadar safkari 3 e cikarmaliyiz.

2. Demekki burda hepi topu 3-4 kişi var. Bende gerçekten yatırımcı var sandım izahat yapıyorum. O saçma yanıtları yazdıran aklınız ve bu mürid tarzı bağımlı olmadan birilerinden birşey duymadan kendi kararını veremeyen karakteriniz nedeni ile hiçbir zaman para kazanamayacaksınız. Ama elalem abd delere gidecek. Sizde arkasından bakacaksınız öyle. Anca gerçekleri söyleyenlere çamur atın kafanızı daha da kuma gömün. Gömün gömün. Nasıl olsa yakında sizin üstadın yazdıkları terse yatınca arkasından öyle bakakalacalsınız. Sanırım o sıralarda ben sizin paraları eziyor olacağım. Zayen yazdığı o uzun yazıları hiçbirinizin anladığını da sanmıyorım zira anlasanız ben adama yapma etme derken ne demek istediğimi iyi anlardınız. Hadi sağlıcakla

3. bizim paraları ez TOSUN . afiyet olsun.

4.  Alıntı Originally Posted by Engineerorfe Yazıyı Oku
    Demekki burda hepi topu 3-4 kişi var. Bende gerçekten yatırımcı var sandım izahat yapıyorum. O saçma yanıtları yazdıran aklınız ve bu mürid tarzı bağımlı olmadan birilerinden birşey duymadan kendi kararını veremeyen karakteriniz nedeni ile hiçbir zaman para kazanamayacaksınız. Ama elalem abd delere gidecek. Sizde arkasından bakacaksınız öyle. Anca gerçekleri söyleyenlere çamur atın kafanızı daha da kuma gömün. Gömün gömün. Nasıl olsa yakında sizin üstadın yazdıkları terse yatınca arkasından öyle bakakalacalsınız. Sanırım o sıralarda ben sizin paraları eziyor olacağım. Zayen yazdığı o uzun yazıları hiçbirinizin anladığını da sanmıyorım zira anlasanız ben adama yapma etme derken ne demek istediğimi iyi anlardınız. Hadi sağlıcakla
    Bizim paraları ez tosuncuk. afiyet olsun

5. İşlem hacmi az,
    Artması gerek.
    Daha ,3.50 i
    Olacakta,, orayı gececekte,,ölme eşeğin ölme.....

6.  Alıntı Originally Posted by grand2023 Yazıyı Oku
    İşlem hacmi az,
    Artması gerek.
    Daha ,3.50 i
    Olacakta,, orayı gececekte,,ölme eşeğin ölme.....
    sn Grand2023 sizin maliyet kac acaba?
    benim maliyet 3.21 di.anca 3.09 a cekebildim.selam

7. 2.50 ,derler ya ,ben aldım, düştü, sonrası malûmbekle
    Gülüm bekle...

8.  Alıntı Originally Posted by grand2023 Yazıyı Oku
    2.50 ,derler ya ,ben aldım, düştü, sonrası malûmbekle
    Gülüm bekle...
    son bes sene icinde halka arz olan bircok hisseyi inceledim.fiyatini eninde sonunda misli ile katlamislar.bize dusen beklemek.

Sayfa 184/774 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284684 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •