Sayfa 185/659 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon
Arama sonucu : 5270 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by baldayı Yazıyı Oku
    hahahahaha direniyormu borsanın 3 katı düşüşte günün sözü ilan ettim
    Hissenin geçmişini bilmediğiniz belli oluyor.Eskisi gibi olsaydı şimdi 1.70-1.80 leri görürdük.(7 yıldır bu hissedeyim)

Alıntı Originally Posted by bozkurtali Yazıyı Oku
    Hissenin geçmişini bilmediğiniz belli oluyor.Eskisi gibi olsaydı şimdi 1.70-1.80 leri görürdük.(7 yıldır bu hissedeyim)
    Sayın bozkurtali bey hissede kalış sürenizi okuyunca sabrınıza hayran oldum. Ben çok yeniyim ve hisseden bayagı umutluyum, iyi şeyler olacak İnşallah.

3. Cemts i 5.19 dan verdim. 2.18 onun parasıyla brksn aldım. Cemts maliyetim 4.52

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    Sayın bozkurtali bey hissede kalış sürenizi okuyunca sabrınıza hayran oldum. Ben çok yeniyim ve hisseden bayagı umutluyum, iyi şeyler olacak İnşallah.
    Sayın Hasan Polat Cemts i ne yaptınız. Sanırım sizde de vardı...

Alıntı Originally Posted by 44sahap Yazıyı Oku
    Sayın Hasan Polat Cemts i ne yaptınız. Sanırım sizde de vardı...

Bende 30 bin adet vardı 14 binini verdim ve berkosanlara ilave yaptım son cemtaş satışını 5,04 den yaptım.

6.  Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    Hisseyi her kademeden alarak bu günleri bekliyordum.Yeğenim yalıtım işinde şirketi var. Yalıtım ayrıntılarını ondan öğreniyorum.Brksn dan ben de ümitliyim. Yoksa bu kadar beklemezdim.

7.  Alıntı Originally Posted by bozkurtali Yazıyı Oku

bozkurtali kardeş 20 yıllık borsacıyamı bunu yazıyorsun daha 4 gün önce 195 ti

8.  Alıntı Originally Posted by bozkurtali Yazıyı Oku
    Hisseyi her kademeden alarak bu günleri bekliyordum.Yeğenim yalıtım işinde şirketi var. Yalıtım ayrıntılarını ondan öğreniyorum.Brksn dan ben de ümitliyim. Yoksa bu kadar beklemezdim.

madem yeğenin yalıtımcı ben senin yerinde olsam gider yeğenime ortak olurdum inan odaha çok kazandırır

Sayfa 185/659 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •