Sayfa 185/216 İlkİlk ... 85135175183184185186187195 ... SonSon
Arama sonucu : 1721 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Hergün kap gönderiyorlar,onu yapıcaz bunu yapıcaz diye,,,,,ard den ses var mı? Ağzını sanki bantla kapatmışlar,ya da kilit vurmuşlar.

2.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Hergün kap gönderiyorlar,onu yapıcaz bunu yapıcaz diye,,,,,ard den ses var mı? Ağzını sanki bantla kapatmışlar,ya da kilit vurmuşlar.
    Hızlı giden atın kap’ı seyrek olur

Millet "hikayeye" bayılıyor,sessiz kalan geride kalır.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

4. Ardyz tahtacısı kimseye kolay para kazandırmıyor. Kademeleri genelde boş bırakıyor. Bunda fon pozisyonlarının yüksek olması da etkili olabilir. Adam tahtayı sürse biliyor ki fonlar kusacak ellerindeki malı. Nitekim 65'lere gelince hedef portföy başta olmak üzere fon çıkışları oldu. Önemli miktarda hisse bulunduran Hedef, iş Bankası Ak yatırım ve Yapı Kredi Fonlarının maliyetleri oldukça düşük. O yüzden iyi bilançolar ve yeni haberlere muhtacız bence.

5. Mia ve reedr konusuna gelince buraya gelmeden önce ikisinde de işlem yaptım. Mia'da fazla durmadım ama 5 ay beklediğim reedr'dan iyi para yaptım. 22 ortalama ile alıp 69 ortalama ile sattım. Mia'da tahtacı ve patronlar el ele durmadan hisse satıyorlar. Orada alan nikah kıyar gibi geliyor bana. Reedr'da ise en başından beri tahtanın büyük bir kısmına hakim güçlü bir grup işlem yapıyor istedikleri gibi at oynatıyorlar. Elektrikli otomobil konusundaki gelişmeler orda gidişatı belirleyecek. Ben en güvenli ve potansiyelli olarak gördüğüm Ardyz'de kalmayı tercih ettim. Umarım yanılmam. Yatırım tavsiyesi değildir. Hissede yatırımım var duygusal düşünüyor olabilirim.

6. ARDYZ nin tahtacısı filan yok.. Arada Yat fin ve İş yatırım al sat yapıyor o kadar..Merrilinch bir çok çöp hissede %5.5 hisse taşıyor ardyz de tek lot taşımıyor.... Buranın sıkıntısı tahtacısı yok ve fonlarda çok kağıt var.. Tahtacıda patronla anlaşmadan gelmyor.. Burada sanki ARDA ödemiş tahtanın gitmesini istemiyor gibi bir algı var..Kontrolmatik le ortak oldukları şirket var ..Kontrolmatiğin fk sı 103 tahta bu fiatlarda adam hergün kap gönderiyor..Sami bı işi çok iyi biliyor..bizimkide biliyor ama hissesi az olduğu için kağıdın gitmesi onu fazla ilgilendirmiyor..

7. Evet bunu ben de sürekli düşünüyorum acaba tahtacı yok mu diye. Fakat bir gün alıp ertesi gün satan sonraki gün tam tersini yapan kurumlar var.

8.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    ARDYZ nin tahtacısı filan yok.. Arada Yat fin ve İş yatırım al sat yapıyor o kadar..Merrilinch bir çok çöp hissede %5.5 hisse taşıyor ardyz de tek lot taşımıyor.... Buranın sıkıntısı tahtacısı yok ve fonlarda çok kağıt var.. Tahtacıda patronla anlaşmadan gelmyor.. Burada sanki ARDA ödemiş tahtanın gitmesini istemiyor gibi bir algı var..Kontrolmatik le ortak oldukları şirket var ..Kontrolmatiğin fk sı 103 tahta bu fiatlarda adam hergün kap gönderiyor..Sami bı işi çok iyi biliyor..bizimkide biliyor ama hissesi az olduğu için kağıdın gitmesi onu fazla ilgilendirmiyor..
    aynen katılıyorum size bu hissede tahtacı yok. bu saatten sonra da olması zaten fizik kurallarına aykırı.ortalık o...su gibiolmuş hisse. biri veya birkaçı alıyor,yüzde10 hatta 5 i görünce satıyor. 2 ileri 1.90 geri. bu hissede en az 3-4 hatta 5 yıl beklemeyen para kazanamaz. kazansa da senede birebir o kadar. ama 4 yılda ben bu hissenin 1000 olacağına inananlarındayım. bu tabi bir beklenti garantisi yok

Sayfa 185/216 İlkİlk ... 85135175183184185186187195 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •