Sayfa 19/59 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon
Arama sonucu : 471 madde; 145 - 152 arası.

Konu: YAPRK - Yaprak Süt ve Besi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
    Kimse kalmadı mı bu kağıtta? Hareketler Tan egelinin hareketlerine benziyor. Büyük ihtimalle halka açık kısmın çoğunu topladı

2. Yazik !! Bir iki kisinin elinde oyuncak oldu kagit... Kendi kaderine terkedilmis bir hisse.. Sirket yetkilileri arada bir ses verse iyi olur. Sadece 3 ayda bir bilanco gondermekle olmaz bu isler....Sahip cikin hissenize lutfen.. Y.T.D.

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

http://www.hisse.net/topluluk/showth...=1#post1438847

YILLIK HİSSE YARIŞMAMIZ
    kurallara uygun 3 hisse seçin bir yıl yarışalım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
    Binde 3 ortağıyım, toplamaya devam

5. Merhaba

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. İdealist,ve kaplm de yaşadığım güzel günler ,kaldığı yerden yaprakla devam ediyor.bu gün ki harereket bana bı güzel haber kokusu aldıklarını gösteriyor bence.hislerim de kolay kolay yanılmam.

7. Yaprak için gelebilecek en güzel haber ne olabilir desem.herkes bilir.ben o güzel haberin öncüleri diyorum bu gün ku 17 bin lot hacim ve 2,81 TL lik fiyat için.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Yaprak için gelebilecek en güzel haber ne olabilir desem.herkes bilir.ben o güzel haberin öncüleri diyorum bu gün ku 17 bin lot hacim ve 2,81 TL lik fiyat için.

Hayvancılık konusunda yeni teşvikler gelecek. Bunun disinda güzel kâr beklenebilir. Şöyle birde 6 tl yi geçerse c grubundan kurtulur...

Sayfa 19/59 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •