Sayfa 19/72 İlkİlk ... 917181920212969 ... SonSon
Arama sonucu : 570 madde; 145 - 152 arası.

Konu: Altın vurus 5

1. Taş gibi senetler de iyiymiş İlave olarak sığ ve spekülatif hisseler olan tüpraş, şişe, tofaş, ereğli de eklenip şans denenebilir

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    XU100, Günlük. 28Eki21

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    XBANK, Günlük, 28Eki21

4.  Alıntı Originally Posted by **Kingpin** Yazıyı Oku
    Babo ustanın sayfasında hoşgörüsüne sığınarak birkaç cümle yaznak istedim sayın freesky'ın da iletisine cevaben:

Sayın freesky, ben de kendimce sağlam gördüğüm traktor, otokar, pgsus, egeen, eregli, kozal ve bi de panga kağıdı heybeye ataraktan çalı arkasında beklemeye koyuldum, belki 2'ye katlarım sermayeyi diye. Lakin sizin portföy gördüğüm kadarıyla ciddi ciddi yatırımcı dostu(!) şirketlerden oluşuyormuş. Bu kağıtlardan ben de almak istiyorum. 3-5 milyonluk alsam tahtalara fazla gelmeyiz umarım

Ben saglamciyim Hocam.Gece yastiga basimi koydugumda aklim hisselerde olmamali. Rahat uyumak isterim.

Selamlar, hurmetler..

5.  Alıntı Originally Posted by **Kingpin** Yazıyı Oku
    Babo ustanın sayfasında hoşgörüsüne sığınarak birkaç cümle yaznak istedim sayın freesky'ın da iletisine cevaben:

Sayın freesky, ben de kendimce sağlam gördüğüm traktor, otokar, pgsus, egeen, eregli, kozal ve bi de panga kağıdı heybeye ataraktan çalı arkasında beklemeye koyuldum, belki 2'ye katlarım sermayeyi diye. Lakin sizin portföy gördüğüm kadarıyla ciddi ciddi yatırımcı dostu(!) şirketlerden oluşuyormuş. Bu kağıtlardan ben de almak istiyorum. 3-5 milyonluk alsam tahtalara fazla gelmeyiz umarım
     Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Taş gibi senetler de iyiymiş İlave olarak sığ ve spekülatif hisseler olan tüpraş, şişe, tofaş, ereğli de eklenip şans denenebilir

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Genclikte olsa belki spekulator hisselerde de heyacan arardik da hocam, yas ilerledi artik. Bunye fazla heyecan kaldirmiyor. Hususen borsa inmis, cikmis, vs den etkilenmeyecek, tas gibi saglam ve yatirimci dostu hisseleri sectim ki, hergun takip etmek zorunda kalmayayim diye.

Selam ile...

Açık ve net söylüyorum.
    CCOLA'sız bi portföy, portföy değilldir!
    Uzun vade bu işe gönül vermiş herkeste, azcık dahi olsa olmalı.

Kâğıt tavsiyeleriniz Bitti mi arkadaşlar?
    YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    MECBUREN yatirimci olursunuz.SOROS.
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,285
    #XBANK #matriks http://share.matriksdata.com/share.a...10291417017763

Son 4 ayda hacim artiyor.

Yeni bir dip yapilamiyor..

Indikatorlerde pos uyumsuzluklar beliriyor..

Hayirlisi bakalim...

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 19/72 İlkİlk ... 917181920212969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •