Sayfa 193/243 İlkİlk ... 93143183191192193194195203 ... SonSon
Arama sonucu : 1938 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: ETYAT Euro Trend Yatırım Ortaklığı

1. Satti da kime satti kardesimm..ky mi?

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by saya Yazıyı Oku
    Satti da kime satti kardesimm..ky mi?

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    orasını bilemem kardeş bugün bende dayanamayıp kapanışa yakın 3 bin lot aldım banada sattı.
    ama durum hiç açıcı değil 095 olursa 3 bin daha 090 olursa 3 bin daha yani her beş kademe ekside üçerbin lot alacağım nasılsa birgün hatırlayan olur.

3. Galip sıfırlamıs birinde daha vardı. %7 lik pay ondan da satış haberi gelebilir. Neyse galibin bu hissede isi simdilik bitmis heralde.

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5.  Alıntı Originally Posted by traderfx Yazıyı Oku
    Galip sıfırlamıs birinde daha vardı. %7 lik pay ondan da satış haberi gelebilir. Neyse galibin bu hissede isi simdilik bitmis heralde.

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Galip gitti ise kim alir bu dandik kagidi ??? Bu kagidi alanlar zaten Galip aldi diye aldi. Etyat 0.50 kurus etmeyecek kese kagidi senelik net kar donerci dukkani kadar degil. Yanlislikla 6 ayda 2 kisi belki sarhos felan borsa oynarsa alir. Show bitmedi daha pazartesi piston aşağı ...

6.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Geçmiş 2 hafta yapılan hareketlere bakın. Hep aynı şablon, 1,20 üstüne çıkar hemen 5-6 kademe düşüş ve takip eden 2-3 gün içinde 1,00 - 1,05 kanalına indir. İlk 5 alıcı kurum dışında yüklü alanlara baktığımızda KY almış denecek sonuç yok

Bu benim şahsi düşüncemdir ve birileri alsın diye tavsiye içermez.

7. Yatirim yapilacak kagit degil herkes farkinda bunun .. trade yapilir oda sansin varsa

SM-G800H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 1,03 -05 falan gosterip 96 kurusa gelebilir benimde tahminim bu sekilde

SM-G800H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 193/243 İlkİlk ... 93143183191192193194195203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •