Sayfa 193/309 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Transturk kottan atıldı şimdi birilerine devretmisler alan kişi çağrı muafiyeti istedi SPK kabul etmedi.biraz sıkıntı yaşayacağız ama celikeller bu malları 10 da 1 fiyatına çalışmayacak.spk birleşme basvurularindaki degerlemeleri uygun gormedi SPK anel yapının ederini markaları koşu yolunu biliyor.bu binanın sadece arsası 300 milyon bu ahlaksızlar gaspçılar insanları salak saniyolar .ufak atta civcivler yesin.kac bayram oldu vicdansizlar cekiyoz pisliklerinizi.pisliginiz yüzünden SPK kottan attı sizin pislikleri izi n cezasini Ahmet Mehmet filiz Ayşe cekmek zorunda mı ahlaksız herifler adam olun insanların çoluk çocuklarının hakkını çalmaya çalışmayın.her şey ortada her şey açık net meydanda.700 milyonluk yapı var markalar koşuyolu binası bunları nereye sokacaz.nasil kaybetcen.elbet bizim sıkıntilarimizin karsiligini misliyle yaşican Allah'ın izni ile.pislikleriniz yüzünden huzurum kaçtı isimden ailemle aram bozuldu

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. o kadar nane yediler ki capital lotu bu ayrılma hakkından alındıgı an spk ona o işlemin on katı ceza kesecek ..
    kurulda faliyete geçmeye red oyu veren capital blokla sadece onu üç beşde düşük maliyetli ky malını alırsın haci rıdvo
    senin lotundan fazla bizim lotumuz var anel sayma anele yatrımcının hakkı birde taşerenun zaten anale kasadan mal almaya kalkman hata spk buna izin vermez aynı 91 kuruş gibi cebinden al diyecek belkide senin beklentin bu yönde olabilir .ama mahkeme o zmana biter spk da rahatlar bizde spk mahkeme varken boye bir saçmalaga yok vwrenden al diyecek sende hopppp capitalı aldım diyeceksin capitalın yandada ne vurursam kar diyeceksin lotunu kaptıran eşekler gibi pişman olur ...yusuf yıldız demişti dersiniz ben 193 sayfada yazdım not alın bir kenara dava bitince 8 tl nasıl alıyorum .bunu bütün dünya görecek ..

3. her bir kelimesine imzamı basarım...dediklerinin hepsi de doğru yusuf kardes...
    haftaya aciklayacaklari fiyat stratejileri şöyle olacak
    1- ACIKLANAN FIYAT 0.50-1.00 TL ARASI OLURSA BU KESINLIKLE CAPITAL STRATEJININ ELINDEKI KENDINE AIT LOTLARI ANEL ELEKTIRIGE ALARAK BIR MESRULASTIRMA GIRISIMI OKACAKTIR...KESINLIKLE BUNA SPK ONAY VERMEZ..BUNU BILESINIZ
    2.AÇIKLANAN FIYAT 1 TL ILE 2 TL ARASINDA OLURSA BU SADECE DAVA DISINDA KALAN BIRKAC KISIYE YARAR BU DUYAR TA HICBIR SEKILDE DAVACI GURUBU BOZMAZ VE SORUNU COZMEZ SADECE MEZARLIK SOYGUNCUSU VURKAÇ KISININ 2 MILYON A YAKIN MALINI ALIRSINIZ
    3. AÇIKLANAN FIYAT 2 TL ILE 3 TL ARASI BIR FIYAT OLURSA BELLIKI BIZIM DAVACI GURUBU BOZMAYA YONRLIK BIR STRATEJI OLARAK ALGILARIZ...YINE COZUME ULASAMWZSINIZ..
    4.BIZIMLE MASAYA OTURMAK ANLAŞMAK ZORUNDASINIZ..BIZ SADECE VE SADECE TELEKOM SIRKETININ DEHERINDEN ADIL OLARAK HAKKIMIZA DUSENI ISTIYORUZ...

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Öyle olsun bakalım .

Son düzenleme : garip_borsacıı; 27-01-2019 saat: 12:37.

Bu hafta yada haftaya açıklanacak ve 1 TL den az olacak ve onay alamicak benim. Tahminim budur .çünkü başta ben bütün ailemle cimere yazacam.maluyetim 1.89 maliyetinden aşağısında cimere yazarım .

6. Buhafta açıklarlar spk ya gönderirler yazın arkadaşlar spk ya buradaki amaç küçük yatırımcının mağduriyetini gidermek değil bilakis yapıyı ucuza kapatıp kendilerine yapıyı peşkeş çekmektirmağduriyeti giderecek olsalar idi 5 yıldır beklemeler gözaltına düştüğünde şirkete sahip çıkarlardı zamanında 3 liradan hisseleri geri alacaktı şimdi ne deninişti okadar borç ödendi ozamanda faliytsizmiş şimdide kurfarkı dedi dedi şirkete zarar gösterdi bizde yedik hakkımızı arayalım arkadaşlar yazalım spk bimer cimer adalet bakanlığı

7. Umarım 1 TL den az fiyat açıklarlar da SPK neye göre diyip tüm çamaşırlarını ortaya çıkarır. Lütfen 0.99 TL falan fiyat açıkla Rido. Çek ipini
    Yasal Uyarı: Okuduğunuz tüm mesajlarım kişiseldir. Yatırım tavsiyesi içermez.

8. Ah bu adamlar yüzünden borsadan soğudum para eridi kaç yıldır bakalım ne çıkacak alevere dalevere edip uyutmaya çalışacaklar ortamı ama ortada dava var inşallah kazanan KY olur.

Sayfa 193/309 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •