Sayfa 195/784 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295695 ... SonSon
Arama sonucu : 6267 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Yol dogru mu degil mi bilmem, once sirket ortaklarina saygili olacak onlarin haklarini yemeyecek o 250 milyon dolarini alacak , seffaf bilgi paylasimini yapacak ki sonra sonucunu gorecez . 1 senedir alinan 1 ihale ile yolun dogruldugunu soyleyemem, patron ayni patron Pandora ayni Pandora peceteci ayni peceteci. Once niyet duzelecek niyet !!! Buluttan nem kapiyoruz deniyor gorecez bilancoda donecek ne dumenler olacak bakalim .Hala iddia ediorum bu kagit 90 tl de olur ama foslayan abla olmeden olmaz . Karar alici sayisinin azalmasi lazim , dinamik genclerin ya da Hakan goral gibi vasifli adamlarin sayisinin Artmasi lazim . Once seffaf guvenilir olsunlar o zaman alkislariz. Benim icin tekfen hala saibeli bir sirkettir bugunku ihale haberi ile beni tavlayamazlar

2.  Alıntı Originally Posted by balikci2 Yazıyı Oku
    İhale kazanılmış olması güzel

Ama neden tahtada 2 gün hareket olduktan sonra KAP bildirimi yapılıyor

Bu 2 günde kimler alış veriş yapıyor

Bu ülkede KAP - SPK bir işe yarıyor mu ??

İlla bir şeytanlık olacak
    Imza dun atildi ortak bugun birilerine para kazandirdilar sonra da aksam Seans kapanmadan aciklamayi gonderdiler ki alanlar satsin parasini alsin

3. Şimdi geçen sene gibi karşılık ayırıp başlanmayan işe gider yazarlar bu sene gelecek karı aşağa çekerler

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. https://meconstructionnews-com.cdn.a...s-facility/amp

Baksaniza her yerde yeni isler veriliyor , 400 milyonluk is yetmez . Bunlara deli gibi saldirmak en az 1 milyarlik daha arttirmak lazim backlogu

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Böyle giderse orada-burada.
    Gönderi
    28,622

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Böyle giderse orada-burada.
    Gönderi
    28,622
     Alıntı Originally Posted by KALİ Yazıyı Oku
    Akbank da komisyon %0.15 la başlıyor kademeli geçiş var ,müşteri temsilcisi atanırsa aylık işlem hacmine göre pazarlıkla %0.1 in altına çekebilirsin .Bankaların komisyonları diğer aracı kurumlardan her zaman yüksek oluyor.Akbankın Trade all gibi bir sistemi var ,bayağı iyi ,kolay gelsin
    Eyvallah ortak. Yarın akbanklı olacagız mecburen, pere yatırmak-çekmek için gebzeden pendike gidilirmi heç, kaybolurum oralarda ben....

7.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Imza dun atildi ortak bugun birilerine para kazandirdilar sonra da aksam Seans kapanmadan aciklamayi gonderdiler ki alanlar satsin parasini alsin
    Dostum bu dolandırıcı sürüsünün ruhunu okuyorsun...

8.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Yuh diyorum!

Bu kadar göstere göstere insider Trading yapılır mı?

Ayıp

Kim bilir kimler zengin oldu bu arada

SPK kış uykusunda

Sayfa 195/784 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295695 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •