Sayfa 197/669 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon
Arama sonucu : 5351 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Yani esasen adamda haklı napsın trade yaparak ekmeğini kazanıyor

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

2. Endeksi bilmem ama benim portföy şuan 4 nala gidiyehh!
    Bazısı son bir yılın acısını öfke ile çıkartıyor nazar değmesin! Bilançolar yaklaştıkça ateşin alevi artabilir!
    Genel hisselere bakıncada bilançolar geldikçe Kimisi geleceği satın alıyor, kimiside sonrasında satıyor olacak.
    Çok iyi bilançolar ise bilanço gelince almaya devam edecek sonrasında ise geçmişteki zirveleri belki de dipleri olacak!
    Yaşama yapılan zamlar kadar bazı hisseler yükselmedi bile, diye düşünüyorum! Yatırım tavsiyesi değildir..

3. Bu hafta fed var!
    Ama şuan bence asıl konu bilançolar süreci! Ha pas geçip çok güvercin olursa da fena olmaz! Bilanço öncesi renk olur.. Ytd

4. Bozkurt Hc sen mi çağrıyon bu ziyaretçileri yoksa 😊 17 olmuşlar.. ytd

5. Cuma günü yüzde 6 yapınca bugünkü yeşilliği peşinata saymışlar yabcak bişii yok
    En iyisi müzük dinliyelim
    https://youtu.be/p4UqCkQwlR0

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

6. Cem Karaca güzel söylemişte bana uymaz bulutiçi artık! Dinlenirim derse uyar tabi! Ytd

7. Aracı kurumların kâr tahminleri düşmeye başlasın birde onları görek hisseler açısından! Bankalar gelmeye başladı ama babaların tahminleri de önemli!
    Avrupa doğalgaz fiyatlarıda yükseliyor notumuzuda alalım! Maiyetlenmeleri artıyor diyerekten! Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Bu arada petroldeki haftalık kapanış bir önceki haftaya göre yüzde 6 civarı primli!
    Nafta fiyatı açısından oldukça yüksek bir prim bize şimdi etilen tarafındaki yüzdelik prim önemli olucak geçen haftaki makas açısından! Gelecek olan veriyi merak ediyorum doğrusu! Daralma olur mu olmazmı adına! Ytd
    Düşündüğüm gibi olmuş makas ✂!
    Etilen-nafta spreadi geçen hafta %36 düşüşle 93$ oldu. Paylaşan Esra Uzun muş! Ytd
    Bakalım önceliği makas mı bilanço mu? Ytd

Sayfa 197/669 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •