Sayfa 197/712 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297697 ... SonSon
Arama sonucu : 5692 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

1. THY nin buralarda oyalanması bence hiç hayra alamet değil borsa artıda ve bilanço öncesi artmaması
    sanki bilanço iyi değil,çakıyorları akla getiriyor,aman dikkat,tabiki benim fikirlerin asla yatırım tavsiyesi değildir.

2. Admin benim burdaki hisse net deki hesabı kapatabilirmisin.
    Nedense hesabımı kapatmak için seçenek sunmamışsın.

3.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    THY nin buralarda oyalanması bence hiç hayra alamet değil borsa artıda ve bilanço öncesi artmaması
    sanki bilanço iyi değil,çakıyorları akla getiriyor,aman dikkat,tabiki benim fikirlerin asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ortak

Bütün hava yolu şirketleri baskılandı

4.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    THY nin buralarda oyalanması bence hiç hayra alamet değil borsa artıda ve bilanço öncesi artmaması
    Ne kadar haklı olduğumu bir kere daha gördüm hareketlerinden hedefi düşüş yönündeydi, bende bilanço öncesi tedirginlik yarattı, tabiki asla tavsiye niteliğinde değildir.

5. Beyaz Saray: Hiçbir senaryoda Biden Ukrayna'ya asker göndermeyecek
    Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki, ABD'nin Rusya'nın adımlarına sert ekonomik yaptırımlarla yanıt vereceklerini ancak Başkan Joe Biden'ın hiçbir senaryoda Rusya ile savaşmaları için Ukrayna'ya Amerikan askerlerini göndermeyeceğini açıkladı.

6.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    Ne kadar haklı olduğumu bir kere daha gördüm hareketlerinden hedefi düşüş yönündeydi, bende bilanço öncesi tedirginlik yarattı, tabiki asla tavsiye niteliğinde değildir.
    Bilanço ile zerre kadar alakası yok ,ortam Ukrayna savaş bütün mesele bu.Az gündeme odaklansak fena olmaz.

7. Uçuşlarda olası sorunu ve Turizm sezonu riskini fiyatlaması normal. Benim takıldığım 30 seviyesi üzerinde çok deneme yapmasına rağmen kalamaması ve oradan yabancı satışlarının da gelmesi. Ukrayna meselesi sakinleştiği zamam 40 lı rakamlara doğru hareket olacağını düşünüyorum. Elimde şu an yok ama 30 üstü kapanış görürsem alıp, %3 alta stop koyar taşırım.

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Orta ve uzun vade için kademeli alıma başlama zamanı olduğunu düşünüyorum. Şahsi fikrimdir sadece beni bağlar. Kredili kaldıraçlı işlemlerden kesinlikle uzak durulmalı.

Sayfa 197/712 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297697 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •