Sayfa 198/712 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298698 ... SonSon
Arama sonucu : 5692 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

1. Tabanda kaç lot satışta gören yazabilir mi?

2. Umarım Ukrayna da ki durum her iki tarafın insanlarının fazla zaiyat ve zarar görmeden ılımlı şekilde sonuca ulaşırlar. Bu şekilde devam ederse iyi olmaz sanırım. Savaş ne kadar uzarsa, ve çarpışma olursa, o kadar da yıpratıcı olabilir. Dolayısıyla fazla uzamadan bir sonuca varilirsa iyi olur. Ukrayna bu ortamda şanssız galiba. Rusya daha baskın görünüyor. Umarım oradaki insanlar fazla zarar görmezler. Ben bu savaşın kısa sürmesinin daha olası olduğunu düşünüyorum. Zaten medyada verilen görüntüler şiddetli çatışma ortamını yansıtmıyor. Daha yumuşak bir işgal tarzı gibi geldi bana. Tabi yanilabilirim bu konuda.

Keşke Avrupa öncesinde daha etkin rol alsaydı ve iki tarafinda memnun olacağı bir anlaşmayı sağlamış olsaydı, bu durum olmasaydi, ama artık bunun icin geç kaldıklarını düşünüyorum.

Tavsiye içermez kendi düşüncem dır

3. Açıkçası çok fazla işlem hacmi de göremiyorum THY hissesinde. Muhtemelen herkes savaş paniği ile satış yaptığı için hisseler tabanlarda geziyor. Savaş biteceğine dair haberler gelirse eğer hisselerde toparlanma beklerim.

4. Bu gidişle muhtemelen yarın da taban YTD

Alıntı Originally Posted by Yalniz Mehmet Yazıyı Oku
    Açıkçası çok fazla işlem hacmi de göremiyorum THY hissesinde. Muhtemelen herkes savaş paniği ile satış yaptığı için hisseler tabanlarda geziyor. Savaş biteceğine dair haberler gelirse eğer hisselerde toparlanma beklerim.

5.  Alıntı Originally Posted by artukbey Yazıyı Oku
    Bu gidişle muhtemelen yarın da taban YTD
    Hocam yarinin ne olacağını kimse bilemez şuanda. Sanirim bunu tek olarak Viladimir Putin biliyordur. Tamamen savaşın seyrine bakıyor ortam. Belki yarın sonuçlanır büyük oranda. Ortam yumuşamadıkça piyasalar toparlanmaya başlar zaten. Ama hissesini satanlar büyük bir savaş çıkacakmış gibi hareket ediyorlar tahminimce. Ama büyük ve şiddetli çekişmeli bir savaş ortami yok.

6. Konu tamamen savaş ortamının yumuşaması olayına odaklanmış durumda. Bildiğim kadarıyla savaşın sonuçlarından Avrupa tarafı da çok fazla etkilenecek(zamana bağlı olarak)

7.  Alıntı Originally Posted by artukbey Yazıyı Oku
    Tabanda kaç lot satışta gören yazabilir mi?
    kademeler #THYAO #matriks http://share.matriksdata.com/share.a...02241436065574

Sayfa 198/712 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298698 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •