Sayfa 198/784 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298698 ... SonSon
Arama sonucu : 6265 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. İnşaat projelerine teklifler sürdürüldüğüne göre TKFEN ile Katar Maliye Bakanlığı'nın stadyum kaynaklı yaklaşık 110 milyon dolarlık tazminat konusunda uzlaştıkları tahmin edilebilir.

2. Sayin 61erays
    Eger duyum aldiginiz ulke rwanda ise olma sansi var , tav oraya hazirlaniyor. Katar havayollari da orada pay aliyormus yuzde 60 vs eski haber var. TAV in hazirlandigini calisan bi arkadastan ogrendim. Ama tekfen ne alaka cozemedim havaaalani Ama isin icinde Katar haberleri varsa muhtemelen orasi olabilir dediginiz yer . Bu yazdigim duyum uzerine tahmin sadece

https://www.businessdailyafrica.com/...8?view=htmlamp

3.  Alıntı Originally Posted by Liberal Yazıyı Oku
    İnşaat projelerine teklifler sürdürüldüğüne göre TKFEN ile Katar Maliye Bakanlığı'nın stadyum kaynaklı 110 milyon dolarlık tazminat konusunda uzlaştıkları tahmin edilebilir.
    Ya da bunun karsiliginda baska bir yerde ihale verilir biz de avcumuzu yalariz . Insaat sirketlerinin bu tarz konularda sanayi sirketlerinin cok otesinde bir seytanliga sahip oldugunu unutmayalim hele ki bu su ana kadar guvenini bizlere karsi yerle bir etmis bir sirketse . Butun yatirimim bu sirkette ama guvenimi kazanmalari icin niyet konusunda iyilesmeler gormem lazim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Böyle giderse orada-burada.
    Gönderi
    28,622
    Yarın hisseyi kırmızı kapatayımda herkes kendine gelsin. Bu duyumu kimseye demeyin aramızda kalsın....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Böyle giderse orada-burada.
    Gönderi
    28,622
    https://www.libyaobserver.ly/economy...rth-15-billion

ABD merkezli Guidry Group, Libya'daki 1,5 milyar dolarlık Susah Güvenli Limanı'nın tasarımı ve inşası için Yunan liman inşaat şirketi Archirodon Construction ile bir Ana Anlaşma imzaladı.

Grup, web sitesinde, çok kullanımlı bir liman olarak tasarlanan Susah Güvenli Limanı'nın Libya'daki en derin su limanı olacağını; Libya'da üstlenilecek ilk [PPP] liman projesi; küresel olarak rekabetçi ve verimli bir standartta inşa edilecek ilk liman; ve Libya tarihinde bir ABD şirketi tarafından yapılan en büyük liman altyapı yatırımı.

Grup, Susah Güvenli Liman projesinin Libya'nın yeniden inşası için kritik olduğunu ve yakın zamanda Libya Ulusal Birlik Hükümeti tarafından onaylandığını da sözlerine ekledi.

.....

Deveye diken bunlara diken + Bay Kemal in el hareket hareketinden gelsin. Türk şirketlerinin 4 milyar dolar alacağı nerede??????

6. Sasirtmaz, hatta once bi arti yapip heveslendirirler sonra delirtirler yine . Milletin kagidi gitti mi kutur kutur gidio bizimkisi ite kaka

7.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Sayin balikci

Bizim sektorde bu duyumlar cok rahat dagilir bu konuda engelleyemezsiniz . Sirket icinde 15 bin tane calisan var , hepsinin bundan haberi vardir . Sirket ici ulastigim kime sorsam herkes Katar diyordu dun aksam imza haberi geldi bana da bi sekilde bi yerlerden sirket icinde . Bu pek inside trading sayilmaz bizim firmalarda . Bilanco sizdirmak etmek direk o mevzu bence
    Ortak

Tamam haklısın

Ama benim eleştirdiğim öğrendikten sonra en az 24 saat beklenmiş olması

Bu 24 saat içinde “birileri” pozisyon alıyor

Adam gibi öğrenir öğrenmez KAP bildirimi yapmaları gerekir

8.  Alıntı Originally Posted by cemal31 Yazıyı Oku
    https://www.yf.com.tr/media/report/h...egisiklikleri/

Ortak bu Y.Fin. analistine çok içirmeyin, bak 2021 kar tahmini için 195 milyon dolar demiş. Ayrıca 24 olmaz, 23.99 a beton duvar öreceğim....
    Ortak pozitif düşünelim

9. Ay kapanış vergi öncesi 1450 lira imiş

İbişlerin bankadaki yeşillerine 200-300 lira kur kazancı gelse

Toros bir babalık yapıp vergi öncesi 500 lira atsa masaya

Ventures dan bir 100-200 lira gelse

İnşaat arada 100-200 lira tahsil etmiş olsa

Yıl sonu kapanış 200 milyon dolar olmaz mı.

Pandorra ‘ da çıkar “ ben yaptım” der…biz de güleriz

Sayfa 198/784 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298698 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •