Sayfa 198/364 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon
Arama sonucu : 2906 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1. peki imar cıkacaksa 118 dönüm niye satılıyor imar çıkmadan önce yatırım tavsiyesi degildir

Alıntı Originally Posted by oblakbulut Yazıyı Oku
    peki imar cıkacaksa 118 dönüm niye satılıyor imar çıkmadan önce yatırım tavsiyesi degildir
    kardeş imar çıkmadan satılacağını neredençıkardınız anlamadım.satılacak lan arsa satış için değerleme yapılana kadar imar durumuda netleşir.ya ret yada kabul.
    kafanı takma bu şirket babalarından kalmadı halka açık bir şirket

3.  Alıntı Originally Posted by oblakbulut Yazıyı Oku
    sizin bakanlıktan bilgi aldınız demeniz kafama oturmuyor bakanlık nigde çevreşehircilik bakalıgına başvuru numarası ile yollaması lazım bura bir yanlışlık var mala kilitleme opereayonu olasın askın yatırım tavsiyesi degildir
    Sayın Oblakbulut

Bakanlıktan imar onayı nasıl olacak? Bir de nasıl mala kitleme nasıl olacak? Ben mi mal kitleyeceğim? Selamlar.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

4.  Alıntı Originally Posted by kiliTTasi Yazıyı Oku
    Sayın Oblakbulut

Bakanlıktan imar onayı nasıl olacak? Bir de nasıl mala kitleme nasıl olacak? Ben mi mal kitleyeceğim? Selamlar.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Mal kilitleneceği zaman buraya daha önce hiç yazmayan tipler gelir. Bu kağıdın ederi en az 1 filan der. O zaman kaçarız

Böyle bir kağıtta bu hacimle maldan çıkabilmek çok çok zor

5. siz de buralardasınız bende satılacak 118 donumlük arsayı imar sız olarak almaya çalısıyorlar imarsız olarak ederi en fazla 80 tl çıkar ama imarlı olarak satılırsa en az 500 tl gerçi ucuza alırsalar yöneticiler hakkında onların akılna gelmeyen şekilde hukuki yolar açık ona hazırlık yapan bir tayfa var ruhları bile duymumuyor makineleri satarken aynısını yapmadılarmı kardeşşş yatrım tavsiyesi degildir bu arada isteseler tek bir hareketle bu şirket göz altından çıkar tek bir hamle yatrım tavsiyesi degildir

6. gerçekler acıdır muhasebe kayıtları esastır yatrım tavsiyesi degildir her yönetici muhasemeyi kendinden zanneder ama işler hiç bir zaman öyle degildir yatım tavsiyesi degildir

7. yönetici arkadaşlar arsa satışına degilde şirketi nasıl daha iyi duruma getiririze odaklansalar şirket daha iyi yerlere gelir herkez nemalanma arsayı nasıl kendi üstlerine geçirimin peşinde bunlar kesinlikle imar işi hikaye imar işini günceleyip arsayı daha ucuza nasıl alırız derdindeler arka kapıdan şirketke alkası olmayan birisi alır bunlarda ortak olur yatrım tavsiyesi degildir son 3 yıldır arsa peşindeler şirketi yönetmek üretim yapmak işlerine gelmiyor yatrım tavsiyedi degildir

8. Sayın Oblakbulut,

Biz bölge ile bağlantısı olmayan, şirketten bilgi alamayan KY olarak dışarıdan alabildiğimiz bilgileri buraya yazıyor ve yatırımımızı korumaya çalışıyoruz. Bu zamana kadar da başarılı olamadığımız ortada. Şirket içinden bilgi alabilen arkadaşlar daha fazla paylaşım yapabilir ise memnun oluruz.

İmar bu kadar yaklaşmışken arsayı bu hali ile satacaksalar ise tabi ki kötü niyet aranır. Bu hali ile mi yoksa imar sonrası mı satacaklar bilemiyoruz.

Selamlar,

Sayfa 198/364 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •