Sayfa 199/655 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon
Arama sonucu : 5237 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Neyse belkide böylesi daha iyi oldu!
    Yoksa endekste vopta vs de belkide kıpraşmamanı sağladı! Bilebilemezsin!

Asıl mesele suyun altında zorunluluktan durmak değil, sudan çıktıktan sonra durmayı başarabilmekte! Ytd

2. Endeks yükseldiğinde belki kazanıyorum diye düşünürsün, düştüğündede nakitte bekliyorum dersin belki üç bej kazanırsın amma sonra arkasından bakarsın! Bu işler maalesef böyle oluyor! Bence ytd

3. Evet ayağım kayınca bi irkildim sonra alıştım, belli bir miktarı trade ederek lot artırmaya çalışıyorum, diğerine dokunmuycam ölene dek, ölünce çocuklara miras olarak kalır

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Evet ayağım kayınca bi irkildim sonra alıştım, belli bir miktarı trade ederek lot artırmaya çalışıyorum, diğerine dokunmuycam ölene dek, ölünce çocuklara miras olarak kalır
    Hiç sanmıyorum miras kısmını!
    Sen zorunluluktan bekliyorsun belki trade devam edersin amma bir süre sonra o yaptığın tradeler önceki yaşadıklarını aklına getireceği için o da olmayacak!
    Sen diğer türlü yaşamaya alışmışsın, zorunluluktan beklediğin gibi yükselirken duramazsın!
    Borsa yüzde 50 psikolojidir, 25 yılı böyle geçmiş biri 25 yıl sonrada aynı olur! Yakında bunu anlarız 😊 coming soon… ytd

5. Ha bunu nereden biliyorsun dersen benimde yıllarca yazdığım sayfalara arada uğruyorum! Kimse kalmamış ne yazan ne de çizen arada bir kaç eski veya sonradan girenler! Bende borsaya girdiğimdeki stratejim ne ise o olacak! İnsan 7 sinde ne ise 70 nde de o olup ölüp gidecek!
    Alışmışlıklar ytd

6. Bana şuan yanlışsın diyebilirsin! Evet suyun içinde olduğun için lot arttırdığın doğru ama bu düşüşlerde alttan alıp yükselişlerde satmaya çalıştığın için böyle bir hissiyat veriyor!
    Her yukarı sert hareketinde aynı noktalara geri gelmediğinde insanda şu psikoloji olur, geri gelecek hissiyatı ve bu sefer sattığın aynı fiyattan almaya elin gitmeyecek!
    Yavaş yavaş elindeki arttırmak yerine azaldığını farkedeceksin!
    Sattıklarınıda orada burada başka çiçeklere dağıttığında iş işten geçecek!
    Bu yüzden sepet önemli. Ytd

7. Dediğinde belki haklı olabilirsin, şuan ki psikolojim belki mecburiyetten beklediğimiz içindir bilemem hele bi maliyetimize gelsin o zaman tekrar durum değerlendirmesi yaparız

8. Bu tahtaci daha önce de aynı şeyi yapmıştı, bende şuna benzer cümleyi kullanmıştım.
    Keşke cuma günü yüzde 6 yapmayıp yüzde 4 yapsaydı da bugün endekis yeşilken yüzde 1 yapsaydı. Endekis yeşilken hissenin kırmızıyı yakması acayip moral bozucu oluyor

Sayfa 199/655 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •