Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
Arama sonucu : 30 madde; 9 - 16 arası.

Konu: KOCMT Koç Metalurji

1. Talep 44 lot.

Gelen 39 lot.

Sanırım bir çok kişi katılımın 3 milyon üzerinde olacağı varsayımıyla buna göre hesap yapıp, talebini 30 lot olarak yaptı.

Katılım 2,5 milyonda kalınca da aritmetik hesaba göre fazlalık oluştu ve en fazla 39-40 lot dağıtım oldu.

İşlem görmeye başladıktan sonraki akıbeti, son dönem arzlara benzemez umarım.
    Yazdıklarım küçük bir yatırımcının görüş ve düşünceleri olup, yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bana 40 lot gelmis.
    Bana da 40 lot gelmiş iade edilen parayı bakınca 44 gibi yanlış bakmışım lotları sonra geldi

3. Yazdıklarım küçük bir yatırımcının görüş ve düşünceleri olup, yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.

30 lot istedim vermiş. 40 alana göre şanslı sayılırım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,743
    140 milyon tavanda alıcı
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,538
     Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    140 milyon tavanda alıcı
    Olsa neye yarar,bugün tabanladılar

7.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Olsa neye yarar,bugün tabanladılar
    Hala tavanda bekleyen inanilmaz sayida lot var, bugun yine tavandan kapatabilir, karanlik odayi beklemek lazim.

8. tabaandan alalım bakalım
    yarın tavandan satabilecekmiyim
    ..

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •