Sayfa 20/373 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon
Arama sonucu : 2980 madde; 153 - 160 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Senin eski yazilarina bakarsak su an ulket 300 olmali...

Bizim terecinin tereler porsumus....
    --öyle olması hatta daha fazla olması gerekirdi...ama şirketyönetimi mimlenmiş, gerçek yatrımcı-uzun vadeli yabancı yok, yatırım ve emeklilik fonları da yetmiyor...ayrıca 4 dolar, çok güçlü bir direnç...

--hormonlu makyajlı bilançolar ile kırılamayacak kadar zor bence...hele kakao yokluğu sendromu kapıda iken...pazarda rekabette çok kızışırken...

2.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    ben çok demedim zaten...arkadaş, 2025 1 çeyrekte sıfırlanıyor demişti...ben de abartma dedim o kadar...
    Edeceği kazançla sıfırlayabilecek durumda demek bu. Kimse dur tüm borcumu ödeyeyim demez. Önemli olan ödeme kabiliyeti. Ama anlaması kıt ve kötü niyetli olanlar bunu da arkasından anlar.

3.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --öyle olması hatta daha fazla olması gerekirdi...ama şirketyönetimi mimlenmiş, gerçek yatrımcı-uzun vadeli yabancı yok, yatırım ve emeklilik fonları da yetmiyor...ayrıca 4 dolar, çok güçlü bir direnç...

--hormonlu makyajlı bilançolar ile kırılamayacak kadar zor bence...hele kakao yokluğu sendromu kapıda iken...pazarda rekabette çok kızışırken...
    Peki o zaman 4 dolar sınırında almak için neden sansar gibisin.

Alıntı Originally Posted by Colder Yazıyı Oku
    Edeceği kazançla sıfırlayabilecek durumda demek bu. Kimse dur tüm borcumu ödeyeyim demez. Önemli olan ödeme kabiliyeti. Ama anlaması kıt ve kötü niyetli olanlar bunu da arkasından anlar.
    -aferin sana, çok doğru söyledin...

5.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    ben borçtan korksaydım sizden çok çok önce yatırım yapmazdım...ben borcun 2025 de sıfırlanmayacağını söyledim...
    Ben net borc diyorum... borç değil.....anlaman dusuk

6.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --bu konu hakkında en çok benim yazım var bu forumda...geçen sene mart-haziran arası topikde in cin top oynadığı günlerde yazıldı...yani tereciye tere satmayalım...

--belki de belçika daki vergi ve cezalarının ödemesine hazırlık için olabilir...borç ülker in olmasa da ülker boçlanır, holdinge borç verir...kur riskini ülker alır, holdingin borcu da hizmet gelirleri ile peyderpey ödenir...
    Hicbir ongorun tutmamisken bu kadar fazla öngörü de bulunman bosa maniplasyon cabasi.....daha etkin olmalisin...seytan seni isten kovacak

7.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --bu konu hakkında en çok benim yazım var bu forumda...geçen sene mart-haziran arası topikde in cin top oynadığı günlerde yazıldı...yani tereciye tere satmayalım...

--belki de belçika daki vergi ve cezalarının ödemesine hazırlık için olabilir...borç ülker in olmasa da ülker boçlanır, holdinge borç verir...kur riskini ülker alır, holdingin borcu da hizmet gelirleri ile peyderpey ödenir...
    Belcika cezayi kesmis ve demis ki....murat.cim canini sikma ...istedigin zaman odersin......elin bollasinca ver😁😁

Ya bu adam tereciyim.diyor ama kabzimal olacak ekonomi bilgisi.yok...nasi satacan sen tereyi...senin tereler elinde kalir....

8.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku

Makyaj her şirkette var...yabanci.da tum bistte yok....mimli yometime yatirim yapan adam.usd bazinda 3 e katladi parasini...keske tum.bist boyle.mimli olsa...

Sayfa 20/373 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •