Sayfa 20/992 İlkİlk ... 1018192021223070120520 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 153 - 160 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Konut muhabbetine orancılar kızacak gene başlığı boşa işgal ediyorsunuz diye
    Sorun degil soruyu kizanlardan biri sormus 😃😃😃

Alıntı Originally Posted by Mert1972 Yazıyı Oku
    Çeşitli kriterlere vardır ama ortalama fiyatı 550 600 bin olması lazım
    Bence 600k lik mulk yilda o kadar kira getirmez. Getirecegi maks 30k dir...yani 5k dolar kadar...anca...

3.  Alıntı Originally Posted by TonyStark Yazıyı Oku
    Bu şakamı yoksa gerçekmi ?
    Bu şaka değil, hatta yeni birşey değil. 1 gun once randevu almazsaniz komisyonla bile vermiyorlar. 1 gun iyi ihtimal.. 3 yıl önce halk bankasinda %0,1 ayni tarife vardı. 2 3 şubeye sordum hepsi alıyordu.. sonra kendi musteri temsilcimi uzakta olsa da risk almamak için aradım.. masraf da sormadım parayi cekiyim de nolursa olsun diye.. islem yaptım masraf almamış..para çekmek ve onu cantada taşımak zor is..tapu vs durumlarında yaygin..orda da çakallar av bekliyor..

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by bjkay Yazıyı Oku
    Bu şaka değil, hatta yeni birşey değil. 1 gun once randevu almazsaniz komisyonla bile vermiyorlar. 1 gun iyi ihtimal.. 3 yıl önce halk bankasinda %0,1 ayni tarife vardı. 2 3 şubeye sordum hepsi alıyordu.. sonra kendi musteri temsilcimi uzakta olsa da risk almamak için aradım.. masraf da sormadım parayi cekiyim de nolursa olsun diye.. islem yaptım masraf almamış..para çekmek ve onu cantada taşımak zor is..tapu vs durumlarında yaygin..orda da çakallar av bekliyor..

Evet fiziki para taşımak büyük risk, Eft için 3-5 gidebilir diyelim ama paranın hepsi giderse sıkıntı...
    Halkbank eft ücretsiz diye biliyorum limit üstüne mi takıldınız.

5.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Bunlar iyice azittilar...
    BDDK gelir bunlarin hakkindan..

Syg,
    Yüksek meblâğlarda geçerli. Yeni birsey değil, insan bir çanta para çekince anliyor. Bddk ilgilenmez bence..

6.  Alıntı Originally Posted by bjkay Yazıyı Oku
    Yüksek meblâğlarda geçerli. Yeni birsey değil, insan bir çanta para çekince anliyor. Bddk ilgilenmez bence..

Evet limit üstü Çekimler de sözleşmeye göre alıyorlar.
    Çünkü senin aldıgın örnek 1m fiziki için banka güvenlik masrafı, taşıma parası, merkezden alma vs. Masraf ödüyor arka planda.
    Normalde 1m u belki bin kişiye verecek sen gelip tek alıyorsun.

7.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Evet fiziki para taşımak büyük risk, Eft için 3-5 gidebilir diyelim ama paranın hepsi giderse sıkıntı...
    Halkbank eft ücretsiz diye biliyorum limit üstüne mi takıldınız.
    Nakit lazımdı tapu işleri vardı da. O durumda Eft ayri bir risk bir de tapu harcıni az ödeyip de sisteme yakalanmak istemedim..

8.  Alıntı Originally Posted by bjkay Yazıyı Oku
    Nakit lazımdı tapu işleri vardı da. O durumda Eft ayri bir risk bir de tapu harcıni az ödeyip de sisteme yakalanmak istemedim..

Hayır anlatmak istediğim örnek 500 k lazım nakit
    5 bankaya 100 er k gönderip hepsinden çekmek zor olmaz zaten çoğu yakın dip dibe büyük şehirlerde.

Sayfa 20/992 İlkİlk ... 1018192021223070120520 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •