Sayfa 200/784 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300700 ... SonSon
Arama sonucu : 6265 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Böyle giderse orada-burada.
    Gönderi
    28,622
     Alıntı Originally Posted by KIDEMLİ Yazıyı Oku
    Sayın LEGOLAS, bu da gerçekleşirse forum da ben sizi takip ederim, Cemal Bey 2 numaram olur.
    23.99 a çin seddi çekmişem, tüm solucanlarını satıp tekfene abansa bile 24.00 ya-pa-maz....

2.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Tekfen Havaalani yapmazdi ulkeyi soyleyin benim alanim havaalani zaten direk ogrenirim var mi teklif yok mu ulasiriz ogreniriz . Siz bana ulkeyi soyleyin didiklerim iyice piyasadaki tanidiklardan . Hem yeni pazar hem yeni tip is bana cok inandirici gelmedi acikcasi . Belki TAV falan beraber teklif veriolarsa bilmem onlarin bu konudaki tecrubesini kullanip . Tav da herkese ulasirim var mi yok mu teklif
    Havaalanı adını direk söyleyeyim. Bugesera Airport .

3. Endeks de ki bu hızlı çıkış 2008 büyük dünya krizi sonrası 1 Mart 2009 da başlayıp yaklaşık 20 ay sürerek 21 Ekim 2010 da biten yükselişin başlangıcına benziyor, herkes artık düzeltme gelir diye diye yaklaşık 20 ay yükseliş oldu.Elbette şimdiki durum o zamandan çok farklı; o zaman endeks % 60 değer kaybettikten sonra başlamıştı, şimdi ise çok hızlı döviz artışı oldu ve belirsizlik var gibi, ama dikkat çekici benzerlikler var, hiç kimsenin beklemediği bir anda 6 Ekim de 1371 endeks ile başlayan güçlü yükseliş devam ediyor.
    O zaman 1 Mart 2009 da 230 endeks (570 lerden düşmüştü) ile başlayan yükseliş 21 Ekim 2010 da 717 ile 20 ay sonunda bitmişti.
    Endeks dolar bazında 1.35 ile başlamıştı yükselişine. 6 Ekimde de 1,54 ile başladı.
    Piyasalar bazen farklı olaylara, farklı parametrelere karşı, özellikle diplerde benzer tepkiyi verebiliyor, önceki yıllarda da benzer olaylara şahit oldum.Zaman ilerledikçe durum netleşir.
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, sadece taraflı da olabilecek bir tespittir.

4.  Alıntı Originally Posted by 61erays Yazıyı Oku
    Havaalanı adını direk söyleyeyim. Bugesera Airport .
    Tahmin ettigim gibi Rwanda havaalani !! TAV da teklif veriyor oraya ama teklifi Odebrecht ile birlikte veriyormus , icerden tanidiklardan teyit ettim .Orada soyle bi nokta var dun gece attigim gibi Katar havayollari yuzde 60 hissesini almis oranin . Katarla alakali bir mevzu var o havalaninda, bizde bi dumenler ceviriyoruz muhtemelen ki teklif veriyoruz duyumunu verdiniz. Bizimkilerin havaalani tecrubesi yok ki nasil girecek onu anlamadim .

5. https://constructionreviewonline.com...ort-in-rwanda/

1.5 milyar dolarlik falan oldugu soyleniyor eger duyum dogruysa ve alinirsa cok farkli kapi acilir .

Alıntı Originally Posted by KIDEMLİ Yazıyı Oku
    Sayın LEGOLAS, bu da gerçekleşirse forum da ben sizi takip ederim, Cemal Bey 2 numaram olur.
    cemal aga gitsin kedileriyle oynasin, ukranyali gizlari opsun

ne anlar borsadan o yaaa

7.  Alıntı Originally Posted by cemal31 Yazıyı Oku
    23.99 a çin seddi çekmişem, tüm solucanlarını satıp tekfene abansa bile 24.00 ya-pa-maz....
    cemal aga 24 derse sadece bugün için biraz portföyden % 10 luk 13,70 den aldıklarımı moral satışı yapabilirim.
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir...yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez . yatırım tavsiyesi icermez....KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

8. Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir...yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez . yatırım tavsiyesi icermez....KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Sayfa 200/784 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300700 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •