Sayfa 200/254 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250 ... SonSon
Arama sonucu : 2028 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: ALFAS - Alfa Solar Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by mberk Yazıyı Oku
    Yönetime methiyeler dizen arkadaşlar şu sorunun cevabını da buraya yazarlarsa şahsen bizi de aydınlatmış olurlar. Yönetim, olumlu yansıyacak KAP ları neden cuma günü seans kapandıktan sonra atıyor? Araya iki gün girsin, haberin etkisi yok olsun, hissenin değeri artmasın diye mi böyle yapıyorlar ?
    Hocam seans içi KAP atmayacaklarını. Halkarz dan bu güne söylüyorlar.

Eğer bu tarz bir beklentiniz varsa bunu yapan firmalar belli. Onlardan birini tercih etmeniz gerekmez mi?

Ben mesela seans içi KAP atıp patronun hisseyi şişirmeye çalıştığını görürsem elimdeki tüm hisseleri satar burada devam etmem.
    Son düzenleme : Rj16; 08-07-2023 saat: 00:45.

2.  Alıntı Originally Posted by Rj16 Yazıyı Oku
    Hocam seans içi KAP atmayacaklarını. Halkarz dan bu güne söylüyorlar.

Eğer bu tarz bir beklentiniz varsa bunu yapan firmalar belli. Onlardan birini tercih etmeniz gerekmez mi?

Ben mesela seans içi KAP atıp patronun hisseyi şişirmeye çalıştığını görürsem elimdeki tüm hisseleri satar burada devam etmem.
    Lütfen yazdıklarımı bir daha okuyun. Seans içi kelimesi nerede geçiyor. Hisseyi etkileyecek olumlu KAP ları neden cuma günleri akşam atıyorlar. Araya iki gün giriyor, haber etkisini kayıp ediyor. Ayrıca bu kapasite artırımı KAP ını da erteleye erteleye gına geldi. Mecburen atmak zorunda kaldılar. Bir de lütfen hissenin dolar grafiğine bir bakın. Neredeyse hisse her gün bir birinin hemen hemen aynı hareketler yapıyor. Mehmet Emre Cihangir’i özler hale geldik. Bu hisse birilerinin oyuncağı mı?

3. Olum sen salak mısın? Şirket söylüyor bunu. KAP LAR SEANS SONRASI ATILACAK DİYE. Bu haber de cumaya denk gelmiş neye ağlıyorsun hala.

Alıntı Originally Posted by mberk Yazıyı Oku
    Lütfen yazdıklarımı bir daha okuyun. Seans içi kelimesi nerede geçiyor. Hisseyi etkileyecek olumlu KAP ları neden cuma günleri akşam atıyorlar. Araya iki gün giriyor, haber etkisini kayıp ediyor. Ayrıca bu kapasite artırımı KAP ını da erteleye erteleye gına geldi. Mecburen atmak zorunda kaldılar. Bir de lütfen hissenin dolar grafiğine bir bakın. Neredeyse hisse her gün bir birinin hemen hemen aynı hareketler yapıyor. Mehmet Emre Cihangir’i özler hale geldik. Bu hisse birilerinin oyuncağı mı?

4.  Alıntı Originally Posted by nurullahCaliskan Yazıyı Oku
    Olum sen salak mısın? Şirket söylüyor bunu. KAP LAR SEANS SONRASI ATILACAK DİYE. Bu haber de cumaya denk gelmiş neye ağlıyorsun hala.
    Şimdi sana bir şey söylerdim ama küfüre yazık olur, değmezsin. Serseri mayın gibi acaba kime çarpsam diye dolaşan boş, beleş üç beş kuruş etmeyen tiplerle uğraşmaya değmez.

5. Ok. Ona değmez buna değmez diyip 5 satır yazmışsın aq. Konu dışı yazı yazma. Benim yazdığımda bile ALFAS ın kap bilgilendirme süresi hakkında bilgi vardı. Bana özelden yaz konu dışı olanları. Ama 5 satır yazma

Alıntı Originally Posted by mberk Yazıyı Oku
    Şimdi sana bir şey söylerdim ama küfüre yazık olur, değmezsin. Serseri mayın gibi acaba kime çarpsam diye dolaşan boş, beleş üç beş kuruş etmeyen tiplerle uğraşmaya değmez.

6.  Alıntı Originally Posted by mberk Yazıyı Oku
    Şimdi baktım o 1,75 Milyar TL'lik yeni iş KAP'ını senin istediğin gibi Salı günü atmış.
    Fakat o KAP'tan bile hisse fiyatına pek bir hayır gelmedi.
    Yine KAP ile yurt dışına yatırım açıkladı ondanda pek bir hayır gelmedi.

Zaten bugün yarın geleceğini herkesçe bilinen Kapasite arttırımı KAP'ının öyle aman aman bir etkisi olacağını sanmıyorum.
    Kağıdın gideceği varsa gidiyor. 8 aylık süreçte KAP'ların etkisi çok düşük oldu ALFAS üzerinde.

7.  Alıntı Originally Posted by Rj16 Yazıyı Oku
    Şimdi baktım o 1,75 Milyar TL'lik yeni iş KAP'ını senin istediğin gibi Salı günü atmış.
    Fakat o KAP'tan bile hisse fiyatına pek bir hayır gelmedi.
    Yine KAP ile yurt dışına yatırım açıkladı ondanda pek bir hayır gelmedi.

Zaten bugün yarın geleceğini herkesçe bilinen Kapasite arttırımı KAP'ının öyle aman aman bir etkisi olacağını sanmıyorum.
    Kağıdın gideceği varsa gidiyor. 8 aylık süreçte KAP'ların etkisi çok düşük oldu ALFAS üzerinde.
    Herkes tarafından aylar önceden bilinen bir KAP. Ancak kapasite %60 artıyor. Bunu gözden kaçırmamak gerekir.

8. Seans içi veya seans dışı bir imzalı anlaşma varsa o saatte atman gerekir.. Bunu seans sonuna bekletemezsin.. Şirket içinde çaycısından Genel müdürüne kadar herkes borsada alım satım yapıyor.. Bu tip haberleri anında göndermek en doğrusu..Bu hissenin fiatının artması ile ilgili bir şey değil.. tüm yatırımcıların içsel bilgileri aynı anda öğrenmesi gerekir.

Sayfa 200/254 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •